Prosinec 2008

Dobrý! Ewa jim to natřela:)

30. prosince 2008 v 10:23 | marqui
30. 12. 2008 ! Napsala Ewa !
(autor: EWA_FARNA)

Pry mám kluka!:D

Vážení, tedka jsem se dozvěděla, že mám kluka:D. Napsal to jeden nejmenovaný bulvární server. Jmenuje se pry Michal, je to student managementu atd...Toho kluka vůbec neznám a v životě ho neviděla! To je na tom to nejvtipnější! Tak jsem Vám to chtěla napsat, protože mě to náramně pobavilo! Tak jen at je jasno, žádného kluka nemám a už vůbec ne nějakého, kterého ani neznám:D. Jnak doufám, že jste si užili Vánoce a přeji Vám bombového Silvestra!:)

Vaše Efa Warna:)


No co sem říkala:)

Ewičky fotka na Slavíkovi

30. prosince 2008 v 10:03 | marqui |  Gallery

Má Ewa kluka??

30. prosince 2008 v 10:02 | marqui |  Articles+interviews
Podle serveru Super.cz má. Přečtěte si to. Ale já si myslim, že Ewa by jen tak klidně neodpověděla, že spolu chodí. Že by si svý soukromí chránila, jak vždycky říkala. No nevim, podle mě bulvár zas využil jedný fotky a vymyslel si něco...Co si myslíte vy???

Všem oddaným ctitelům Ewy Farné (15) teď asi spadne brada! Mladá zpěvačka už totiž není sólo. Jejím přítelem má údajně být student a začínající filmař Michal Tesař. Ten ale kolem jejich vztahu mlží, jak může.

"Co byste chtěli slyšet?" zavtipkoval mladík, když se ho Super.cz zeptal na to, zda opravdu chodí s Farnou. "Teď vám k tomu nic neřeknu, zavolejte mi tak za hodinku, musím si to rozmyslet," řekl po chvíli usilovného přemýšlení, jak z celé věci vybruslit, a pochlubil se tím, že se v podobných chvílích nechává inspirovat Jiřím Pomejem, který zarytě mlčí...

Lidé z jeho okolí ale byli naštěstí sdílnější. "Ewu podle všeho opravdu miluje, ale kromě toho má rád pozornost médií, takže se mu vztah se známou osobností hodí do krámu," nechal se slyšet jeden z jeho známých.

Pravdou je, že Tesař je coby student managementu a umění hodně činorodý a dobře ví, že publicita nikdy není na škodu. "Před časem natáčel dokument pro Českou televizi, ale pracoval i na Nově jako kameraman a produkční," říká zdroj z mladíkova okolí. "Kvůli svým aktivitám a možná i kvůli Ewě má ve škole individuální plán a dochází tam jednou týdně," dodává.

Sama Ewa po své manažerce Michaele Kocourové vzkázala, že ohledně vztahu s Tesařem nehodlá nic tajit, že jsou opravdu spolu a mají se moc rádi.

Mladému páru do nového roku nezbývá než popřát, aby jim to dlouho vydrželo, a Tesařovi snad jen to, aby se mu z nenadálé slávy nezatočila hlava. (lv)

tak tohle je prej on...

ještě Ewa a Kuba

29. prosince 2008 v 10:59 | marqui |  Camp Rock

Tak tohle dostala Ewik ke 14tinám

29. prosince 2008 v 10:52 | marqui |  Gallery
pěkný ne?:)
celá rodina Farnů pohromadě

Ewa bude mít první koncert v Polsku!!

29. prosince 2008 v 10:37 | marqui |  Articles+interviews
Polští fanoušci se jí dočkají 19. ledna 2009 ve Varšavě v Kongresovém sále - nebo tak nějak:). Vypadá to, že na nás Čechy bude mít Ewa míň času:)
Ewa říká, že je moc ráda.
Polská verze alba Ticho se zatím nahrává. Myslim, že bude zase pěvecky lepší než "český" Ticho, protože Ewa je zase víc vyzpívaná a umí víc věcí s hlasem než před rokem v létě. Takže jsem zvědavá, jak to dopadne:)

Rozhovor z Bravo Girl: Ewa Farna-Kluci mě nebalí!

28. prosince 2008 v 14:22 | marqui |  Articles+interviews

Rozhovor z Bravo Girl: Ewa Farna-Kluci mě nebalí!
Ewa nám prozradila, že nikdy nesnila o tom, že bude zpěvačkou, i jaké to je přijít o rovnátka a být dva roky platonicky zamilovaná! Všechno se dozvíš právě teď v exkluzivním rozhovoru pro Girl!
22.5.2007

Jak probíhá tvoje turné?
Turné se blíží ke konci a zatím je to krásné! Je to pestrá rocková show! Ještě k tomu jsou zatím všechny koncerty vyprodané a některé se dokonce přesouvají do větších prostor...

Jaké máš fanoušky?
Fanoušci jsou bezva, užívám si jsotu a skandování...na koncertech je prostě moc fajn nálada!

Dostáváš hodně dárečků?
Dostávám. Je to super, mám už doma různé plyšáčky, náramky, prstýnky, obrázky...Přijde mi to milé!

Nedávno ti sundali rovnátka, jaký to byl a je pocit?
Je to trochu jiné, ale už jsem si zvykla. První den jsem jazykem pořád zkoumala, jak jsou moje zuby bez drátů hladké:)

Vypadáš úplně jinak!
Také si myslím, že vypadám jinak, rovnátka prý totiž opticky zmenšují zuby!

Na internetu je sousta stránek, kde se za tebe někdo vydává. Můžeš upřesit, a které stránky nebo chaty chodíš a kde s fanoušky komunikuješ?
Bohužel je fakt, že existují lidi, kteří se za mě vydávají. Nechodím chatovat nikam kromě mého webu, který je na adrese www.ewafarna.cz, a komunikuji také na oficiálních chatech na www stránkách známých novin.

Jaké to je, když tě poznávají lidé na ulici, v obchodech...Nebyla bys někdy radši neznámá "normální" holka? Nebo si tuhle pozornost spíš užíváš?
Je to zvláštní pocit. Záleží na tom, v jaké situaci se ocitnu. Když třeba jím a někdo mě přitom fotí, tak to není dvakrát příjemné. Ale jinak jsem ráda, že někomu mohu udělat radost - třeba právě fotkou. Užívám si to!

Nemáš někdy trému, než jdeš zpívat před všechny ty lidi? Kdo a co ti dodává odvahu?
Většinou naštěstí trému nemívám, ale párkrát jsem ji už cítila. Odvahu mi vždy dodá můj team, rodiče, kapela. Vlastně se člověk nemá čeho bát, ale když cítíte tu zodpovědnost, která před vámi stojí, tak občas znevózníte.

Je tvůj život teď takový, jaký sis ho vysnila? Co bys změnila?
Nikdy jsem nechtěla být zpěvačkou...alespoň jsem o tom nesnila. Teď jsme moc ráda, že mohu zpívat se svou kapelou a že jsem si našla svoje posluchače!

Zahrála by sis někdy ráda ve filmu?
Moc ráda! Dokonce jsem si už herectví vyzkoušela v jednom polském seriálu. Byla to sice taková epizodní rolička, ale zkušenost náramná! Hrála jsem drzou puberťačku, šílenou punkerku. To byla super role!

Poraď holkám, které chtějí dosáhnout na svůj sen! Co pro to musí udělat?
Držte se toho, co chcete, a vzdělávejte se v tom, co vás baví. Samozřejmě také zůstaňte samy sebou!

Slyšeli jsme, že sbíráš autogramy. Které tři z nich jsou pro tebe nejcennější?
Všechny pro mě mají stejně velkou cenu:)

A jak se dá získat tvůj autogram?
Pokud má někdo zájem, můj autogram lze získat buď na koncertě, autogramiádě nebo objednat přímo na www.ewafarna.cz.

Máš ve škole speciální studijní plán?
Nemám. Zatím to jde, už jen dva měsíce a pak střední škola! Tam už jsme s rodiči požádali o individuální plán.

Tak držíme palce...a co kluci? Prozraď nám, jak tě balí?:)
Nějak jsem si nevšimla, že by mě vůbec nějací balili!:)

Byla už jsi někdy doopravdy zamilovaná?
Byla, jdnou. Dva roky do jednoho kluka, ale to už je minulost...a on o tom stejně nevěděl:) Taková platonická láska...

Jaký tedy musí být kluk, aby tě zaujal?
Mám vysoké požadavky:) Milý, hezký, hodný, tolerantní, laskavý, věrný, důvěřivý, uprímný...Nebo mě prostě musí něčím zaujmout, vnitřní kouzlo se prý tomu říká!

Jak se líčíš na koncerty?
Kdysi jsem se na koncerty líčila sama nebo vůbec. Teď na tour už mám vizážistku, která mě líčí, na koncerty je to přece jen potřeba. Ta používá všechno (make-up, pudr, řasenku, stíny, tužku na oči, konturku, lesk).

Máš pro holky nějaké kosmetické tipy?
Pokud se líčím sama, když jdu třeba jen tak s kámoškama do kina, tak mi stačí řasenka, pudr, lesk na pusu a...tím to hasne:) Můj tip je hlavně přirozenost!

Jak probíhá tvůj běžný den, když máš turné?
Ráno jdu normálně do školy, po 3. hodině pak odjížím. Ve 3 hodiny odpoledne jsem na místě koncertu. Pak mám zvukovku s kapelou a účastníky soutěže "Zazpívej si na Ewa Tour". Ve 4 pak probíhá autogramiáda v obchodech Envy. Od 5 jsem v šatně a připravuji se na koncert. Líčení, jídlo atd. V 6 pak začíná koncert. Po dvouhodinovém koncertu mám tak 40 min pauzu, pak autogramiádu a jede se domů...a ráno zase do školy!

Tak to máš celkem honičku! Máš nějaké plány na léto a prázdniny?
Jedeme festivaly a kalendář se rychle plní...Máme akce vlastně až do konce roku. Žádné velké přestávky tak asi nebudou. Dovolená s rodiči ale určitě bude, tak si odpočinu! Po prázdninách mě čeká kromě koncertování v Čechách a Polsku jedna z hlavních rolí v muzikálu Leška Wronky "Ferda Mravenec", kde si zahraju tak trochu potvůrku-Berušku.

Hej lidi? Půjde Ewa do Eurosongu?

27. prosince 2008 v 18:52 | marqui |  Articles+interviews
Lidičky! Farnoušci!:) Myslíte si, že bude Ewa zkoušet jít do Eurosongu, třeba s písničkou Boží mlejny melou? To by šlo ne? Já bych pro ní určitě hlásla. Na Eurovizi by udělala mnohem větší dojem než Kerndlová nebo Kabáti. Tak co si myslíte???

Ewa & Slavík

27. prosince 2008 v 17:39 | marqui |  Gallery
Zlatý slavík 2008 - Eva Farná
Zlatý slavík 2008 - Eva Farná


Bronzová Slavice Ewa Farna řekla, že chce časem převálcovat Bílou!

Ewa Farna se po převzetí slavíka rozplakala.
Ewa stručně:)

27. prosince 2008 v 17:35 | marqui |  Bio
Ewa Farna
Datum narození: 12.8.1993
Nejoblíbenější jídlo: Kuřecí řízek s hranolkama
Nejoblíbenější nápoj: Multivitamin a voda
Nejoblíbenější barva: černá,bílá a oranžová, na oblečení se ji líbí khaki
Oblíbené filmy: Mezi námi děvčaty
Barva očí: zelená
Barva vlasů: hnědá
Znamení: Lev
Jméno otce: Tadeusz
Jméno matky: Karin
Jméno sestry: Magdalena
Jméno bratra: Adam
Domácí zvířata: Fenka Zora
Oblíbený předmět: Matematika
Neoblíbený předmět: Fyzika
Výška: cca 165 cm
Přezdívky: v rodině Ewka, Ewusia a ve škole Ewa

NEJKRÁSNĚJŠÍ dívky roku 2008. Ewča!!!

27. prosince 2008 v 17:34 | marqui |  Articles+interviews
Která je NEJ?

NEJKRÁSNĚJŠÍ dívky roku 2008

Blíží se nám konec roku a to je ideální příležitost udělat celoroční rekapitulaci. Rozhodli jsme se pro tu nejzákladnější - nejkrásnější dívky tohoto roku.


ZAHRANIČNÍ
03. - Angelina Jolie

Máte pravdu, v podobných žebříčcích se drží na předních pozicích už léta a nechce nechat místo někomu jinému, ale když ono je velice těžké na ní zapomenout. Angelina Jolie se totiž vzhledově, i přestože jí je 33 let, vůbec nemění. Mění se psychicky, o tom nepochybujeme, ale i to její bláznovství v hromadění rodiny je svým způsobem pochopitelné - chce dát dobrý život sirotkům ze zemí třetího světa. Takový život, který by nikdy neměli. No a nedávno prohlásila, že je bisexuální, což jsou zase další body k dobru.
02. - Scarlett Johansson

"Když vidím ta její přenádherná prsa, hned mám chuť je chytit." Tuhle větu asi říká většina pánů, když se podívá na obrázky krasavice Scarlett Johansson, ale zároveň je to citace její herecké kolegyně Natalie Portman. Ano, věřte nevěřte, i tato poněkud puritánská, citlivá a pobožná herečka nedokázala odolat uhrančivému sexappealu Scarlett, a je úplně jedno, že je opravdu výhradně na pány. To už přeci o něčem vypovídá.
01. - Megan Fox

Říká se o ní, že je "nová Angelina Jolie, akorát není závislá na sběru sirotků". Podoba by tu jistá byla, včetně intimnějších věcí - třeba šesti tetování na různých místech. Megan Fox navíc velice ráda provokuje, zhruba stejně jako Angelina Jolie předtím, než se z ní stala starostlivá maminka. Megan Fox vykřikuje do světa, jak je závislá na sexu, že na něj myslí pravděpodobně častěji než průměrný muž a vůbec si buduje zajímavou image, po které náctiletí šílí. Ačkoliv objevena byla už minulý rok díky účinkování ve filmu Transformers, to pravé šílenství okolo její osoby, jí samou podporované těmi svými lechtivými prohlášeními, začalo až nyní.
ČESKÉ
03. - Ewa Farna

Sakra, ta holka nám ale pořádně roste do krásy. Když přebírala Českého slavíka za třetí místo v kategorii nejlepší zpěvačka, oči plné slz a opravdových emocí, z toho, jak se z malého neškodného diblíka stává dáma prvotřídních kvalit, přecházel zrak. Téměř ani nelze uvěřit, že je jí teprve 15 let. Vypadá mnohem starší, ovšem nejen vzhledově, ale zejména povahově. Můžeme se stydět, že mezi nejkrásnějšími českými dívkami máme patnáctiletou holku, ale proč si to nepřiznat? Je to sakra kus!
02. - Petra Němcová

Jediná z modelek v našem žebříčku jednoduše musela být ta, která toho v poslední době dokázala nejvíc. V zahraničí, zejména pak ve Spojených státech amerických nebo ve Velké Británii, jde o velkou celebritu, která sice není na srovnatelné úrovni s Paris Hilton nebo Britney Spears, ale nezadržitelně se k těmhle dvěma blíží. Chodí do slavných amerických talk show, jejímu kouzlu podlehl i zpěvák James Blunt (a nakonec od ní utekl), a kdykoliv se objeví na nějaké zajímavější akci, její fotografie zabírají přední místa společenských magazínů. Je zajímavé, že za hranicemi je Petra Němcová pravděpodobně slavnější než u nás, ale je to dáno už i tím, že žije spíše tam. Navíc, její životní příběh by vydal na knihu - pamatujete na tsunami v Thajsku? Málem tam přišla o život.
01. - Michaela Ochotská

Mladá představitelka Ediny ze seriálu Pojišťovna štěstí měla opravdu velkolepý rok. Byla to její první pořádná role, díky čemuž se začala hojně věnovat také modelingu, začala také zkušebně moderovat a pořádný skok v její kariéře přišel teprve nedávno. Protože Lucie Borhyová odešla na mateřskou, Míša Ochotská ji nahradila jako moderátorka Televizních novin na Nově, což je jedna z nejlepších pozic, jakou si můžete přát. Škoda jen, že Televizní noviny nevyužívají hlavní přednosti Míšy Ochotské, zejména v oblasti hrudníku. Zatímco Lucie Borhyová mohla denně provokovat z obrovskými výstřihy, Míša Ochotská má nařízeno být pěkně zahalená. Proč, proboha?!Cítím s ejako princezna, říká Ewa Farna

27. prosince 2008 v 17:30 | marqui |  Articles+interviews

Cítím se jako princezna, říká Ewa Farna

Vendryně - Když byla malá, měla zpěvačka a letošní bronzová slavice Ewa Farna o své budoucnosti docela jiné představy.Ewa Farna
Ewa Farna

Autor: Pavel Svačina

"Rozhodně jsem nechtěla být zpěvačkou. Chtěla jsem být princeznou," říká teprve patnáctiletá pěvecká hvězda z Vendryně. Mladá hvězda českého hudební nebe už dosáhla mnohé a před několika dny byla vyhlášena třetí nejlepší českou zpěvačkou v anketě Zlatý slavík, když lepší byly jen Lucie Bílá a Iveta Bartošová.

"Jaké jsem měla pocity na pódiu? Měla jsem obrovskou radost, to dá rozum. V tu chvíli jsem si skutečně připadala jako ta princezna," svěřila se Ewa. V přímém televizním přenosu bylo vidět, jak je dojatá a pro nával emocí a slz měla problém říci při děkovné řeči dvě souvislé věty.
Přes svátky bude mít mladá pěvecká hvězda volno. "Chci se dospat a užít si klidu. A budu koukat na televizi," plánuje Ewa. Po celoročním trmácení se po koncertech a natáčení bude prý celá rodina konečně po hromadě. "Nic zásadního ale neplánujeme, prostě si budeme užívat svátečního klidu a pohody. Na lyže do Alp se vydám s rodiči až začátkem roku," přiblížila zpěvačka, která od září nastoupila na gymnázium v Českém Těšíně.
Jak stíhá školu a pěveckou kariéru? Na novou školu nedá dopustit. "Zatím to jde. Mám individuální studijní plán, učitelé jsou skvělí a vycházejí mi vstříc. Ale teď v listopadu jsem se celkem činila a z celkem dvaceti školních dní jsem byla ve škole 16, takže jsem toho moc nezanedbala," pochlubila se Ewa.
Pochvaluje si i spolužáky, kteří jí pomáhají s případným doučováním. "Jsou výborní a nikdo mi nedává závistivě najevo, že bych byla něco víc. Prostě je všechno v pohodě," raduje se Ewa, jež jsme telefonicky zastihli při posezení s kamarády v kavárně, kde probírali nejen školní záležitosti, ale také Ewin úspěch ve Zlatém slavíkovi.
Závěr roku bude pro mladou pěveckou hvězdu už zase pracovní. V živém televizním přenosu zazpívá na Václavském náměstí v Praze a hned na to půjde do studia do přímého vysílání silvestrovské Noci s Andělem. "No aby Ewy Farné nebylo dost, během Silvestra mě diváci uvidí ještě na třetím televizním kanálu," dodává s úsměvem zpěvačka.

roztomilá fotka Ewičky

27. prosince 2008 v 17:28 | marqui |  Gallery
Ilustrační foto

...tak ještě pár no...

27. prosince 2008 v 17:25 | marqui |  Gallery


Ewa Farna


fotka Ewči po Amor Magor

27. prosince 2008 v 17:20 | marqui |  Gallery
Ewa Farna

Ewiiik

27. prosince 2008 v 17:19 | marqui

Ewa & Eurosong

27. prosince 2008 v 17:15 | marqui |  Videos
tak co? Bude příští rok - no teda skoro už tuten rok:)- soutěžit na Eurosongu? Snaaad!!!


Ewa v kůži☺

27. prosince 2008 v 17:13 | marqui |  Camp Rock

tak tady všude to Ewě sluší:)

27. prosince 2008 v 17:12 | marqui
jak jinak:)

Ewa & London

27. prosince 2008 v 17:08 | marqui |  Camp Rock