Ewa a Marcus? starej drb ale naštve

27. prosince 2008 v 12:05 | marqui |  Articles+interviews
Jo jasný, Ewička sice na pódiu trošku flirtuje s muzikantama, ale tohle je moc! A jestli se maj rádi, tak co, ne? To by mohlo vadit jenom tý MarcusovoEwa Farna už asi není panna! Přes rok tají přítele!

Ewa Farna už asi není panna! Přes rok tají přítele!

Server Odhaleno.cz získal exkluzivní svědectví o vztahu Ewy Farné s jejím kytaristou, exotickým Marcusem Tranem. A máme i fotky!
28.07.08 - 03:37


Rockerka Ewa Farna už zřejmě není nevinná. Zdá se, že ji o věneček už dávno připravil její přísně utajovaný přítel, kytarista Marcus Tran. A to dokonce i přes to, že Ewa ještě stále není zletilá!

Šokují informace se provalily na festivalu Benátská noc uplynulý pátek a my Vám je přinášíme jako první. Ewa pocenila situaci, když se domnívala, že se na Malé Skále, na hony vzálené od Prahy, nebudou vyskytovat novináři. A veřejně dala prostor svým citům...
img"Ewa seděla na korbě dodávky, Marcus stál u ní, a držel ji za ruce. Hladili se, objímali a laškovali. Ewa mu pak dokonce láskyplně omotala svou šálu kolem krku a on s ní chodil asi půl hodiny, než ji sundal," vylíčil nám své svědectví velice věrohodný zdroj.

Ani nám neuniklo, že se zpěvačka ke svému kytaristovi chová důvěrněji než by měla.
Všimli jsme si toho těsně před tím, než oba vstoupili na jeviště. Čekali, než dostanou pokyn, že mohou jít, a právě v těch chvílích se neudrželi. Ewa svého Marca hladila po zádech a něco mu špitala. Následně při koncertě spolu flirtovali tak, že si toho musel všimnout snad každý. Proto jsme se pustili na výzvědy.

"Jasně, Ewa s tím klukem chodí, a co já vím, je to už víc než rok! Pamatuju se, že jsem je spolu viděl už loni na Andělech, jak se po sobě sápou," svěřil se nám člen kapely, který na festivalu vystupoval po Farné.

imgO vztahu Ewy ale musí zákonitě vědět i zpěvaččina matka, protože v pátek byla laškování své dcery přítomna a všechno viděla. Stějně tako jako její tým a všichni z kapely.

Sama Farna ovšem všechny tyto informace popírá a raději lže. "Žáného přítele nemám, nevím, kde jste tuto informaci vzali. Cože? To není vůbec pravda. Jsme v kapele všichni jenom kamarádi, tím jsem si jistá," soukala ze sebe tak přesvědčivě, že by za svůj výkon měla dostal Oscara.

Je to ale popitelné a na zpěvačku se není třeba zlobit. Bohužel je jí totiž stále pouhých čtrnáct let a nechce riskovat, že by se o její vztah začal kdokoliv zajímat. Pokud už spolu totiž opravdu měli sex (a to je velice pravěpodobné, téměř až jisté), Marcuse by za to mohli odsoudit a zavřít do krimininálu. Je proto odhodlaná svou lásku bránit.


Ze stejného důvodu se také možná Marcus dodnes nerozešel se svou přítelkyní, herečkou Olgou Lounovou ze seriálu Ošklivka Katka. Tvrzením, že má přítelkyni, totiž dokonale zastírá své pletky s Farnou.

Další informace a exkluzivní svědectví o milostném trojúhelníku Farna - Tran - Lounová se dočtete zítra. Už teď ale můžeme slíbit, že je na co se těšit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama