NEJKRÁSNĚJŠÍ dívky roku 2008. Ewča!!!

27. prosince 2008 v 17:34 | marqui |  Articles+interviews
Která je NEJ?

NEJKRÁSNĚJŠÍ dívky roku 2008

Blíží se nám konec roku a to je ideální příležitost udělat celoroční rekapitulaci. Rozhodli jsme se pro tu nejzákladnější - nejkrásnější dívky tohoto roku.


ZAHRANIČNÍ
03. - Angelina Jolie

Máte pravdu, v podobných žebříčcích se drží na předních pozicích už léta a nechce nechat místo někomu jinému, ale když ono je velice těžké na ní zapomenout. Angelina Jolie se totiž vzhledově, i přestože jí je 33 let, vůbec nemění. Mění se psychicky, o tom nepochybujeme, ale i to její bláznovství v hromadění rodiny je svým způsobem pochopitelné - chce dát dobrý život sirotkům ze zemí třetího světa. Takový život, který by nikdy neměli. No a nedávno prohlásila, že je bisexuální, což jsou zase další body k dobru.
02. - Scarlett Johansson

"Když vidím ta její přenádherná prsa, hned mám chuť je chytit." Tuhle větu asi říká většina pánů, když se podívá na obrázky krasavice Scarlett Johansson, ale zároveň je to citace její herecké kolegyně Natalie Portman. Ano, věřte nevěřte, i tato poněkud puritánská, citlivá a pobožná herečka nedokázala odolat uhrančivému sexappealu Scarlett, a je úplně jedno, že je opravdu výhradně na pány. To už přeci o něčem vypovídá.
01. - Megan Fox

Říká se o ní, že je "nová Angelina Jolie, akorát není závislá na sběru sirotků". Podoba by tu jistá byla, včetně intimnějších věcí - třeba šesti tetování na různých místech. Megan Fox navíc velice ráda provokuje, zhruba stejně jako Angelina Jolie předtím, než se z ní stala starostlivá maminka. Megan Fox vykřikuje do světa, jak je závislá na sexu, že na něj myslí pravděpodobně častěji než průměrný muž a vůbec si buduje zajímavou image, po které náctiletí šílí. Ačkoliv objevena byla už minulý rok díky účinkování ve filmu Transformers, to pravé šílenství okolo její osoby, jí samou podporované těmi svými lechtivými prohlášeními, začalo až nyní.
ČESKÉ
03. - Ewa Farna

Sakra, ta holka nám ale pořádně roste do krásy. Když přebírala Českého slavíka za třetí místo v kategorii nejlepší zpěvačka, oči plné slz a opravdových emocí, z toho, jak se z malého neškodného diblíka stává dáma prvotřídních kvalit, přecházel zrak. Téměř ani nelze uvěřit, že je jí teprve 15 let. Vypadá mnohem starší, ovšem nejen vzhledově, ale zejména povahově. Můžeme se stydět, že mezi nejkrásnějšími českými dívkami máme patnáctiletou holku, ale proč si to nepřiznat? Je to sakra kus!
02. - Petra Němcová

Jediná z modelek v našem žebříčku jednoduše musela být ta, která toho v poslední době dokázala nejvíc. V zahraničí, zejména pak ve Spojených státech amerických nebo ve Velké Británii, jde o velkou celebritu, která sice není na srovnatelné úrovni s Paris Hilton nebo Britney Spears, ale nezadržitelně se k těmhle dvěma blíží. Chodí do slavných amerických talk show, jejímu kouzlu podlehl i zpěvák James Blunt (a nakonec od ní utekl), a kdykoliv se objeví na nějaké zajímavější akci, její fotografie zabírají přední místa společenských magazínů. Je zajímavé, že za hranicemi je Petra Němcová pravděpodobně slavnější než u nás, ale je to dáno už i tím, že žije spíše tam. Navíc, její životní příběh by vydal na knihu - pamatujete na tsunami v Thajsku? Málem tam přišla o život.
01. - Michaela Ochotská

Mladá představitelka Ediny ze seriálu Pojišťovna štěstí měla opravdu velkolepý rok. Byla to její první pořádná role, díky čemuž se začala hojně věnovat také modelingu, začala také zkušebně moderovat a pořádný skok v její kariéře přišel teprve nedávno. Protože Lucie Borhyová odešla na mateřskou, Míša Ochotská ji nahradila jako moderátorka Televizních novin na Nově, což je jedna z nejlepších pozic, jakou si můžete přát. Škoda jen, že Televizní noviny nevyužívají hlavní přednosti Míšy Ochotské, zejména v oblasti hrudníku. Zatímco Lucie Borhyová mohla denně provokovat z obrovskými výstřihy, Míša Ochotská má nařízeno být pěkně zahalená. Proč, proboha?!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama