"Kluka nemám"

14. února 2009 v 12:46 | numafan |  Articles+interviews
Ewa Farna: „Kluka ještě nemám, věřte mi!“
Bronzová slavice

Ewa Farna: "Kluka ještě nemám, věřte mi!"

Mladičká zpěvačka kráčí od úspěchu k úspěchu. Dnes už je nad slunce jasné, že s Ewou Farnou (15) musí naše popmusic vážně počítat. Co její lásky?

Jak často vás zvou do televizních pořadů?
"Je toho dost, ale s vystupováním v televizi problém nemám, takže jsem ráda, že toho je hodně."Vloni jste absolvovala své turné Ewa Tour, které bylo ozvláštněné jednou soutěží…
"Lidé mohli posílat na internetové stránky videa, na kterých zpívají nějakou moji písničku. Fanoušci pak vybírali tři nejlepší, kteří vystoupili na jednom z našich osmnácti koncertů. Z nich se pak vybral jeden, který si se mnou přímo zazpíval. Bylo to celkem složité, ale všechno se povedlo, jak mělo. Natočili jsme na turné i DVD, které si mohou fanoušci koupit."

Takže jste se svým prvním turné celkově spokojená?
"Rozhodně, povedla se režie, scénář, jednoduchá choreografie s trochou herectví, scénografie, zkrátka úplně všechno."Když jste zmínila to herectví, nepřišla od tvůrců seriálu Ošklivka Katka nabídka na drobnou roli?
"Přišla, a vzala jsem to, ale teď nevím, jestli už ten díl běžel v televizi. Byla jsem tam za sebe, zpívala jsem na módní přehlídce a měla jsem tam jen krátké dialogy s Hugem, tak to byla docela sranda."

Ptá se vás na to asi každý, tak se zeptám i já, máte přítele? Nebo nějaké nápadníky?
"Kluka nemám, občas se objeví nějaká nabídka, ale není jich moc. I když mi všichni říkají, že to tak nefunguje, věřím na kamarádství mezi klukem a holkou. Ze základky mám spoustu kamarádů!"Letos jste na Českém slavíkovi získala třetí místo, a když pojedete dál jako doteď, co budete za pár let?
"Nemám to přesně rozplánované, ale v budoucnu bych ráda měla děti a pořádné zázemí. Bude to ale záležet na tom, jak mi půjde zpívání, pokud v pětadvaceti pojedu na Grammy (smích), tak děti rodit nebudu. Chtěla bych také do budoucna trochu změnit svůj styl, mít třeba svůj vlastní pořad, zkrátka nedělat pořád to samé, to by mě za chvíli přestalo bavit."

Jste občas vidět na fotkách se synem Lucie Bílé, jaký máte s Filipem vztah?
Filipa je vlastně můj vrstevník, tak jsme si párkrát popovídali. Myslím, že Filip je moc fajn kluk, ale jsme jen kamarádi."Za tu dobu, co jste známá, jste se trochu zakulatila, řešíte to nějak?
"Abych vám řekla pravdu, tak vůbec ne. Nejsem tlustá, ani hubená, prostě tak akorát. Takové holky z Moravy jsou a já se za to vůbec nestydím. Naopak jsem ráda, protože jestli mě mají některé holky za vzor, tak z nich nebudou žádné anorektičky, jako to vidí u spousty hvězd. Cítím se dobře, až si budu připadat tlustá, začnu s tím něco dělat."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama