Komu patří Deska roku za DVD??:)

17. února 2009 v 16:33 | numafan |  NEWS
Pro ty, co to náhodou neví:), Ewičce!!! jo, tak to je super:)
Ve středu 11.února se v Divadle Hybernia rozdávaly ceny za nejprodávanější hudební nosiče Deska roku 2008. Ewa byla nominovaná hned ve dvou kategoriích - Nejprodávanější album - Zpěvačka a hudební DVD.
CD/DVD Blíž ke hvězdám bylo natočeno 17. června 2008 v Kongresovém centru v Praze. To byl závěrečný koncert veleúspěšnýho turné Ewa Tour 2008 s podtitulem Zazpívej si na Ewa Tour. Ale účastníky soutěže na DVD ani na CD nenajdete.
Ewa koncertovala v 18 městech po ČR. Její turné navštívilo celkem asi 28tisíc lidí, to znamená v průměru přibližně 1500 návštěvníků jednoho koncertu.
DVD vyšlo a mělo premiéru v Brně (7.11.)a v Praze(18.11). Zde proběhl i křest skupinou No Name, které Ewa dělala předskokanku na jejich velkém turné na podzim 2008.
Ewa je s dílem spokojená, prý se povedla jak režie, tak scenografie, jednoduchá choreografie a veškerá organizace.
Ewa se na turné vznášela nad pódiem na houpačce, na snowboardu, kdy blo publikum i uměle zasněžované:) a na síti v podobě kočky. Předvedla s kapelou i skvělou upíří show:)

DVD si v loňském roce koupilo 15 690 fanoušků!

Úsměvy od ucha k uchu nešetřila Ewa Farna, vítězka kategorie, které patronem byl náš deník. Šlo o nejprodávanější hudební DVD. "Je to skvělý pocit. Po pomyslné bronzové medaili v Českém slavíku je tohle pro mne impulz do další práce," utrousila. O případném posunu v anketě před stříbrnou slavici Lucku Vondráčkovou nechtěla ani slyšet. "Samozřejmě, bylo by to fajn, ale takhle vůbec neuvažuju. Jsem ráda, když se moje písničky líbí a s tím si zatím vystačím," vysvětlila patnáctiletá zpěvačka.


K tomu se umístila na třetím místě za album Ticho - 7 710!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama