Ewa Farna se na měsíc přestěhovala do Prahy, natáčí tu novou desku

1. května 2009 v 10:34 | numafan |  Articles+interviews

Ewa Farna se na měsíc přestěhovala do Prahy, natáčí tu novou desku

4.3.2009

Zpěvačka Ewa Farna (15), která v poslední době sbírá jedno ocenění za druhým, neusíná na vavřínech a tvrdě pracuje. Kvůli přípravám na novou desku se dokonce přestěhovala na měsíc do Prahy.

The singer Ewa Farna (15), that picks up a lot of awards- one by one- recently, doesn´t fall asleep a works hard. She´s moved to Prague for a month because of the preparations of her new album.


"Zhruba před týdnem jsme natočili desku, konkrétně šlo o Ticho v polštině, a teď už plánujeme českou desku, která by snad ještě letos měla vyjít. Po ní bude rovnou následovat i turné," prozradila Korzu zpěvačka, která se kvůli přípravám na novou desku přestěhovala do metropole.

"We´ve recorded a disc roughly one week ago, the Ticho in polish and now we´re planning a czech disc, that shall be out perhaps still this year. After it a tour will come," said the singer, that has moved to Pregue because of the preparations of her new album.

"Chystám se asi měsíc strávit v Praze a opravdu intenzivně pracovat a kulturně se vzdělávat," tvrdí držitelka ocenění za nejprodávanější DVD roku s názvem Blíž ke hvězdám.

"I´m going to spend a month in Prague and work really hard and educate myself in a cultural way," says the proprietress of the award the most sold DVD with the title Blíž ke hvězdám (Close to the stars).

Přestože se Ewa v hudebním průmyslu pohybuje teprve krátce, našla si už pár fíglů, jak dát posluchačům to, co chtějí. Korzu prozradila, kde bere inspiraci na skládání textů.

Although Ewa moves in the music business only a short time, she´s found some tricks, how to give to the listeners what they want. She sais, where she takes the inspiration for the composing of lyrics."Všímám si úplně všeho kolem sebe. Byť se to nezdá, kolem nás se děje tolik věcí, stačí se jen dívat. Některé moje texty také vycházejí přímo ze mě. Například text La la laj jsem napsala tak, že jsem byla smutná a nikdo z kamarádů mi zrovna nebral telefon. Měla jsem v tu dobu čas, tak jsem si sedla na louku a napsala text," říká zpěvačka.

"I take notice of everything around me. Although it doesn´t seam so, so many things hapen around us, we can look only. Some my lyrics go from me. For example: I wrote the lyrics of La la laj when I was sad and nobody from my friends didn´t take me the phone. I had time, so I sat on the meadow and wrote the lyrics," says the singer.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama