Ewa bodovala v Polsku

10. srpna 2009 v 18:00 | farnynka |  Articles+interviews
Ewa vydala v únoru tohoto roku v Polsku druhé sólové album s názvem Cicho (singl Cicho). V návaznosti na to vystoupila minulou sobotu (27.6.) na největším a nejprestižnějším hudebním festivalu v Polsku "SOPOTY - TOP TRENDY 2009" a vyhrála jednu ze čtyř cen. Program festivalu odvysílala v přímém přenosu celorepubliková televize Polsat.


Patnáctiletá zpěvačka se představila se svojí stávající kapelou, a to s písní Cicho (posluchači v ČR znají tuto píseň pod názvem Ticho). Na festivalu se soutěžilo celkem o čtyři ceny. Jednou z nich byla cena uživatelů internetu, kterou Ewa vyhrála a stala se tak nejzajímavější a nejlepší zpěvačkou polského internetu.
Například i v hitparádě významného polského portálu Onet.pl se Ewa se svým albem v týdnu 22. - 28.6. vyšplhala na 1. místo.
V rámci udílení ceny nejlepšímu interpretovi Sopoty - Top Trendy 2009 TELEVIZE POLSAT, ve které hlasovali diváci v přímém přenosu pomocí SMS, obsadila Ewa 2.místo.
Vystoupením v rámci festivalu se Ewa definitivně rozloučila, po tříleté spolupráci, se svou stávající kapelou.
V těchto dnech se rozhoduje o složení nové kapely, která doprovodí Ewu na jejím podzimním turné po Česku, Polsku a Slovensku. Koncertní show bude opět velká podívaná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama