Ewa Farna převálcovala Poláky

15. srpna 2009 v 17:05 | farnynka |  Articles+interviews

Ewa Farna převálcovala Poláky, její píseň je hitem léta

Ewa Farna rozhodně nežije běžný život jako ostatní dospívající. Zatímco si její vrstevníci užívají léto u vody, Farna tráví čas v Národní technické knihovně. Tentokrát tu však nejde o vzdělání, ale o nové fotografie k chystanému albu.

"Jsem totálně netechnický tip, takže vlastně nevím, co tady dělám," vtipkovala Farna. "Přišli jsme fotit, protože točíme třetí desku. CD se pravděpodobně bude jmenovat Virtuální, tak jsem myslela, že dám lidem najevo, že nejsem ta virtuální, že jsem úplně normální," smála se zpěvačka, která v knihovně pózovala známému fotografovi Ondřeji Pýchovi.

Ewa Farna a Ondřej PýchaEwa Farna


Opravdu normální holka by ale trávila léto s kamarády právě u vody, kde by nejspíš oslavila i své šestnácté narozeniny. Farna má však úplně jiné plány. "Budu ve studiu točit svůj první singl z třetí desky, takže budu trávit narozeniny ve studiu. Ale hrozně se těším a musím se pochválit, protože jsem k tomu singlu napsala text," pochlubila se Farna a zároveň přiznala, že si letos nenechá ujít ani dovolenou. "Jedu s rodiči na Kanárské ostrovy, takže patnáct dní úplně šlus," těší se zpěvačka.

Ewa FarnaEwa Farna


Farna si odpočinek zaručeně zaslouží. Během léta totiž mimo jiné absolvovala hned několik festivalů v sousedním Polsku, kde s přehledem převálcovala místní interprety. "Polsko vlastně zvolilo moji písničku Ticho jako hit léta, což je naprosto úžasné," prozradila Farna na závěr.

zdroj: ewafarna-fans.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama