Ewa Farna: v létě se nezamilovávám!

28. srpna 2009 v 11:13 | farnynka |  Articles+interviews
Překlad rozhovoru z polské Šťastné 13.

Dalo práci to přeložit, proto uveď zdroj! Jinak hlásim adminovi!

O tom, proč se musí naučit vařit, než jí bude osmnáct, co nejradši dělá v létě, jak změnila svůj způsob oblékání a také proč se jí líbí polská verze desky Cicho.

Naposled jsme spolu mluvili před rokem, co se u tebe za ten rok stalo?
- Učím se na gymnáziu, nahrála jsem polskou verzi desky Cicho, vydala jsem DVD Ticho (-?) v Čechách, no a trochu jsem změnila styl oblékání (smích).

Začněme tím, jak se ti líbí na gymnáziu.
- Je skvělé. Je to polská škola, ale mluvíme slezským nářečím. Není velká, učí se v ní asi 400 osob. Panuje tam opravdu nepopsatelná atmosféra a jsou tam výrobní učitelé (někteří z nich učili moje rodiče!). Mám tam hodně známých ze staré školy a jasně hodně nových. Jsou to fajn lidi - někteří mají šílené nápady, ewafarna-star.blog.cz jiní jsou klidní, ale se všemi se dá dohodnout. Neměla jsem ponětí, že na gymnáziu může být tak fajn.

Máš daleko do školy?
- Ne, ale i tak je třeba dojíždět. Ráno nás vozí školní autobus - to je další věc, která se mi moc líbí (smích). Tolik, že když táta navrhuje svést mě autem, odmítám. Radši jezdím se známými. Po cestě je hodně veselo, krásný společenský život (smích).

Stejně v gymnáziu je hodně vzdělání. Nacházíš čas na koncerty?
- Ano, protože mám individuální studijní plán. Když nahrávám, promuju alba, hraju koncerty, nejsem ve škole. Ale nemysli si, že to mám super - všechno musím dopisovat. Naštěstí mám skvělé spolužačky, ewafarna-star.blog co nejenom povídají, co se dělo během mé nepřítomnosti, ale taky, když je třeba, pomůžou s učením.

Vzpoměla sis, že jsi změnila styl oblékání...
- Začala jsem nosit boty na vyskoých podpatcích (smích). Ne, nejsou to deseticentimetrové špendlíky, ale i tak se v nic cítím hodně žensky. ewafarna-star.blog.Nosím také elegantnější věci...

Na co den?
- Ne (smích). V elegantních šatech a botech na podpatcích -?-, když si vybírám na gala a na slavnosti. Na co den mám ráda sportovní, pohodlný styl.

Máš oblíbené šaty?
- Šaty ne, ale boty ano. Mám ráda conversky, prostě je zbožňuju. Jsou pohodlné, fajn...Škoda, že nesedí k elegantním sukýnkám (smích).

Jak se ti líbí polská verze tvé desky Cicho?
- Je hodně OK. Líbí se mi -?- a polské překlady textů. Taky přiznám, že mnohem radši zpívám polsky než česky. Texty v polštině jinak zní a líp (?) se zpívají.

Proč se na tvé desce Cicho objevil cover Urszuly Dmuchawce, latawce, wiatr?
- Poprosili jsme Marka Dutkiewicze, aby napsal texty k mým písním, hlavně k singlu. Souhlasil a povídal, že hledá mladou dívku, co by zpívala cover Urszuly. Skladba v nových aranžích se mi opravdu zalíbila. Jsem spokojená, že se písnička nalezla na desce.

Někdy jsi říkala, že chceš zpívat rockově. Je deska Cicho už takové rockové hraní, nebo jen taková touha (?) ?
- Ještě ne, ačkoliv je lepší než na dřívější desce. Pomalu, malými krůčky směřuji k rocku, který zbožňuji. V Čechách se už pracuje na třetí desce, bude rozhodně silnější, rockovější, ale taky se tam nalezne trochu elektronické muziky. Takový mix Lady Gagy a Linkin Park (smích).

Tvoji fanoušci píšou na internetových fórech, že tě moc milují. Co si myslíš?
- Hm (smích)...těžká otázka...Počkej, ewafarna-star.blog ale můžu se zeptat svého manažera (smích). Možná proto, že hraju fajnou muziku, a texty mých písní mluví o tom, co je blízké mladých lidem?

Jelikož se tahle rubrika jmenu Hvěžda o kuchyni, řekni, jestli máš svoje oblíbeném jídlo?
- Takové nemám. Hodně ráda jím špagety: carbonara, bolognese...Taky mám ráda kachnu, a miluju pizzu s různými sýry...Pýcha!

Vaříš?
- Ne (smích). Ale naposledy mamča tvrdila, že se musím naučit vařit, než mi bude 18, už nemám moc času (smích). Mamka tvrdí, že samostatná žena ewafarna-star.blog musí umět vařit, řídit auto a poradit si s hodně věcmi. Proto mi taky slíbila lekce vaření. Uvidíme, co z toho bude.

A máš svůj oblíbený letní -?- ?
- Taky ne. Neztrácím se za zmrzlinou, za to mám ráda ovocné -?- . Oj, zamyslela jsem se...(smích).

V létě nejradši...
- trávím čas s kamarády, jezdím s nimi na kole po okolí, děláme táboráky, opalujem se na louce nebo se vykoupeme v bazánu u kámoše, který bydlí vedle.

Zamilováváš se v létě často?
- A co ty? Přece víš, že si držim velký odstup. Jasně, opálení kluci vypadají super, ale mě letní flirty nezajímají.

A jaké jsou prázdniny tvých snů?
- Byla jsem s rodiči v hodně městech Evropy, je ewafarna-star.blog ednak si přeju, abych navštívila New York, s jeho mrakodrapy a prostorem, Los Angeles...Znovu jsem se zasnila...Jistě jednou se tam dostanu sama, protože taťka nerad lítá (smích).

Děkuju za rozhovor.


TVŮJ ZDROJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama