Ewa už není panna!

22. září 2009 v 16:32 | farnynka |  Articles+interviews
kecy, kecy, na dvě věci.....

Zpěvačka Ewa Farna (16) se u svých fanoušků těší velké oblibě. Proto není divu, že se čas od času objeví i takový, jehož pozornost není milá, ale spíš na obtíž. Příkladem za všechny budiž její samozvaný přítel Patrik, který o ní roztrubuje do světa, že už není panna.


"Ewa je už dlouho zamilovaná, proč to ale všem tají a všechno popírá?
Se svým klukem Patrikem Jílkem je už více než rok. Co možná bude šokovat fanoušky, je fakt, že
Ewa už dlouho není panna! Už od Vánoc! Kdo by to řekl do křehké zpěvačky, která údajně přítele nemá?" ptá se naoko zdroj, který do Super.cz výše uvedené informace poslal.

S největší pravděpodobností onen email napsal sám Patrik, který už dlouho touží po tom stát se slavným a Farna mu k tomu má pomoci.

Na to, jak to má Ewa s ctiteli, se můžete podívat právě teď!


"Byla také na dovolené ve Velké Británii a na Kanárech, samozřejmě i s přítelem. Mladičká Farna už asi neví, co odpovídat na to, že má přítele. Že by konečně přiznala, že má lásku, s kterou se milují?" tvrdí zdroj, který se zapřísahá tím, že Ewin vztah s Patrikem je skutečný, že nejde jenom o plané řeči.

Pravda bude ale asi někde úplně jinde. Sama zpěvačka o Patrikovi ví, ale rozhodně nejde o jejího přítele. "Vím o něm, pořád všude tvrdí, že je můj kluk. Musím se tomu smát. Není to pravda. Ani ho neznám," diví se Farna. O ochrance před podobnými ctiteli ale zatím neuvažuje... (lv)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama