I na jaře koncerty v Česku ! EF TOUR 09-10

15. září 2009 v 17:08 | farnynka |  Bud virtuální na Ewa Tour 09-10

Ewa vyjíždí na turné

Farna se připravuje na své druhé samostatné koncertní turné, tentokrát po Česku, Slovensku a Polsku.

Bronzová slavice, teprve šestnáctiletá zpěvačka EWA FARNA se v těchto dnech začíná připravovat na turné, a to hned po několika zemích. Tour nese název "Buď virtuální na Ewa tour 2009".

Šňůra odstartuje šesti českými koncerty začátkem listopadu a bude pokračovat během jara příštího roku k našim sousedům na Slovensko a do Polska.

"Díky velkému zájmu pořadatelů bude i jarní část turné pravděpodobně doplněna o pár koncertů v Česku"

dodává manažerka Ewy, Míša Kocourová.

Koncerty se uskuteční v menších a středních halách, a stejně jako při loňském turné půjde o rockovou show s řadou překvapení. Diváci se mohou těšit i na kaskadérské kousky Ewy a členů její kapely. Připomeňme, že na loňském turné Ewa snowboardovala přímo na pódiu, jako kočka se houpala na síti nebo se vznášela nad hlavami diváků na houpačce.

I tentokrát půjde o rockovou show s převleky a náročnými technickými efekty. "V těchto dnech se scéna i efekty připravují a přesné podrobnosti prozradíme za pár dnů", řekl producent Lešek Wronka, který připravuje turné dramaturgicky. Z jeho producentské dílny vyjde koncem října i nové album Ewy s názvem "Virtuální". Příznivci Ewy se tak mohou těšit na nové rockové skladby jak na CD , tak i na jejich koncertní podobu v rámci turné.

"Toužím" je název titulní rockové pecky k albu a posluchači ji brzy budou mít možnost uslyšet z českých rádií. Stejně tak i videoklip k singlu, který vznikal u našich polských sousedů, se právě nasazuje do médií. Premiéra klipu se uskuteční na www.stream.cz.

Při loňském turné se osvědčila soutěž pro fanoušky Ewy a tak i letos si přijdou na své. Jak název turné napovídá ("Buď virtuální na Ewa tour"), soutěž nás zavede do virtuálního světa. Soutěž o nejlepší vlastní foto s virtuální podobou bude probíhat od pondělí 21.září na www.ewafarna.cz.

Bližší informace o soutěži a přesná pravidla najdete koncem tohoto týdne na www.ewafarna.cz.

V průběhu příprav turné se také rozhodne, zda zpěvačka promění svou nominaci na letošní ceny MTV Europe Music Awards 2009. Samotná nominace je velký úspěch. Ewa byla nominovaná v regionální kategorii pod hlavičkou Best Polish Act za nejlepší polské vystoupení.

Ewa má opravdu napilno, kromě natáčení desky, přípravy na turné, vystoupení na koncertech v Polsku, charitativních akcích a televizních pořadech se připravuje na své první koncertní vystoupení společně s Čechomorem. To se uskuteční v rámci World Music Festivalu (s podtitulem 2. pražský Ethnofest) v pražském Futuru na Smíchově už 28.září. Protagonisté tak navážou na divácky veleúspěšné společné televizní vystoupení v rámci udílení Cen Anděl 08 letos na jaře. Festival je uspořádán na podporu Nadačního fondu Impuls.

Závěrem bychom rádi poděkovali partnerům turné:
Hlavní mediální partneři: Evropa 2 a Bravo
Mediální partneři: SMS.cz, Alík.cz, Koule.cz, Stream.cz , i-legalne.cz
Hlavní reklamní partneři: Poštovní spořitelna
Reklamní partneři: Centrum Babylon, Železo Hranice, Global Assistence, Universal Music, K-Audio - hudební nástroje, Affair Advertising

Lešek Wronka
Michaela Kocourová


Oficiální tisková zpráva ze dne 14.9.2009
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama