Záznam z chatu 6.10.09

6. října 2009 v 17:42 | farnynka |  Articles+interviews

ahojky Ewy.. ve škole máme třídní časák a já mám rubriku Ewa Farna a píšu tam aktuality od tebe... moc mě to baví protože jsem tvoje farnynka a zároveň chci být spisovatelka... tak to kompenzuju :D papa

Ivča, dnes 14:23
Odpověď vložena: dnes 15:05
Jeee no tak to mě nesmírně těší- super, díky!:) Hodně štestí, třeba někde uděláme rozhovor, když půjdeš dělat novinářku:) Nebo napíšeme text, když spisovatelkou.:). Všem děkuji za dotazy, já letím dál. Mějte se krásně a doufám, že se uvidíme na nějákém z koncertů z turné. Zdraví Vás Ewik Farny:)

Zdravím, jak si užíváš dnešní den? Ve Snídani jsi vypadala ospale... ;) Co přinese tvá nová deska? Budou na ní jen české, nebo i polské songy? A podílela ses autorsky i na dalších písničkách, kromě Toužím a Déšť? Hezký den ... :)

Ivan, dnes 12:29
Odpověď vložena: dnes 15:03
No jo, šla jsem spát pozdě a ráno hned do pořadu, takže kruhy pod očima atd. deska bude podle mého názoru moc povedená, vyspělejší, trochu drzá a moderní. Autorsky jsem se podílela tak, že jsem k písní Toužím napsala text, Děšt´ jsem složila hudbu i napsala slova, noa celkově mám an desce asi 6 textů:)

Jaký předmět máš ve škole nejraději??

LukiSFC, dnes 13:35
Odpověď vložena: dnes 15:00
Angličtina, dějepis, ZSV

Ahoj Ewo, kdyby jsi měla tu možnost vybrat si kohokoliv na světě ze zpěváků k nazpívání duetu - kdo by to byl?

Ota, dnes 14:25
Odpověď vložena: dnes 14:58
Bono Vox z U2 nebo Michael Jackson, který už ale bohužel není mezi námi.

Ahoj Ewo, snila jsi někdy o tom, že budeš slavná zpěvačka a že budeš mít tolik farnoušků? ;)

Pája, dnes 14:10
Odpověď vložena: dnes 14:56
Nikdy jsem o tom nesnila, já vždycky chtěla být princezna:)

Bavili jsme se s klukama ve škole jestli nosíš pash-up. ANO nebo NE??

Hanis, dnes 13:36
Odpověď vložena: dnes 14:55
Nechcete se bavit o něčem jiném? Červenám se když se o mě někdo baví..:)

Obyčejné kalhotky nebo tanga?? P0LS napiš

Hanis, dnes 13:28
Odpověď vložena: dnes 14:54
nic:D

Ewičko, mo bych Vám přál, abyste zůstala po celý život natolik normální,aby Vás popularita, kariéra, bulvár atd. nesemlely tak, jak to občas pozorujeme u Vašich kolegyň. A hlavně bych rád u Vás pořád viděl, že se hlásíte ke kořenům, ze kterých jste vyšla, jistě mi rozumíte. Myslíte, že to všechno zvládnete?

Vladimír Malý, dnes 10:02
Odpověď vložena: dnes 14:52
Budu se snažit:). Občas věci jsou jinak než vypadají, tudiž se neděste, když si něco přečtete v bulváru:). Děkuju moc

Víš že kluci se nebojí tebe ale toho že vtisku budou psát "má Ewa farna nového řítele nebo jen dalšího kamaráda" to každého odradí to nám nesmíš mít zazlé a jinak mán rád tvé písnički

Pavel, dnes 11:38
Odpověď vložena: dnes 14:50
Ahoj Pájo, já vím:) Bojí:).. ale za to nemůžu a nic s tím nenadělám:)...díky

Ahoj Ewičko, jak jsi spokojena se svoji novou písní TOUŽÍM ??

Tomáš, dnes 13:14
Odpověď vložena: dnes 14:47
Ahoj..mco spokojená:). Zatím jsem dostala i pozitivní reakce, takže jsem happy:) Napsala jsem si k ní text takže i ten prožitek je jiný... co Ty, Tobě se líbí?

Kolik bylo za ty zhruba tři roky, co je o Tobě slyšet, okamžiků, kdy jsi s pěveckou kariérou chtěla praštit? Jaké momenty to byly a proč?

Jindra, včera 23:56
Odpověď vložena: dnes 14:45
Bylo to asi jednou... když moje kámoška slavila narozeniny a já měla koncert:)

Cześć Ewa. Mam pytanie czy ty masz gg bo ogólnie to ponoć piszę z tobą już od kilku dobrych miesięcy i nie mam pojęcia czy to tak naprawdę ty czy nie. Drugie moje pytanie kiedy wystąpisz w Poznaniu lub okolicach?? Mam nadzieję że uzyskam odpowiedź. Pozdrawiam bardzo serdecznie Piotrek Poznań :)

piotrek17151@wp.pl, včera 19:13
Odpověď vložena: dnes 14:43
Czesc Piotrek! Niestety nie mam gadu-gadu, nawet nie wiem na jakiej zasadzie to dziala. Nie jestem nawet an anszejklasie, tylko FB:). Mam nadzieje, ze w POznaniu, bedzie koncert, bo gramy, tak nieskromnie powiem, zajefajne koncerty:D.

Ahoj Ewo. Mam už sice 40 let a moc Ti fandím já i celá rodina. Vypadá to že máš v Polsku více fanoušků,nepůjde Česko trochu stranou ? A ještě dotaz co dělá Tvá stará kapela ? Jinak už se těšíme na listopadový koncert!!! Hodně štěstí!!! Ahoj

Roman , dnes 11:06
Odpověď vložena: dnes 14:41
Dobrý den, díky moc, jsem jenom ráda, že mám i 40-leté fanoušky:). Určitě néé, budu se snažit stíhat Česko i Polsko.....i školu:)...Moje "stará "kapela, připravuje desku, ketrá by se měla co nejdříve objevit. Jmenujou se Embassy a jsou sqelý!

nazdar

Jirka, včera 19:02
Odpověď vložena: dnes 14:31
čus

Ewi, jak se vyvinul vztah s Tvými novými spolužáky, kteří loni neváhali poslat (či dokonce prodat?) soukromé fotky z lyžáku bulváru? A myslíš, že se k Tobě chovají jinak než spolužáci na základce proto, že Tě na rozdíl od nich poznali (a tedy Tě vnímají) už jako populární osobnost?

Jindra, včera 23:54
Odpověď vložena: dnes 14:31
Ahojík Jindro! Mojí spolužáci jak ze třídy tak z ročníku jsou super. Fotky z lyžáku prodal nějaký " kamarád", ale z jiné školy. V mém věku, ale nechodí se mnou přímo do třídy. Chovají se samozřejmě jink,ale v dobrém slova smyslu. Jsou fakt sqelý a nedám na ně dopustit! Díyk za hezkej dotaz

Ťukáš sama, nebo máš písaře a jenom diktuješ? ;-)

Jindra, včera 23:57
Odpověď vložena: dnes 14:27
Tukám sama:) ale neumím napsat T z háčkem:(

Kde tedka momentalne bydlíš?Ve Vendryni nebo v Praze?Máš icq?Dala by jsi mi ho prosím kdyz tak tak mi napiš na lucie.1111@seznam.cz o.k kdyz to tady nechces zveřejnovat....Díky!Tvá fanynka!!!!!!!!!!

Lucka, včera 19:15
Odpověď vložena: dnes 14:26
Ahojík, já jsem se narodila i do ted´ bydlím ve Vendryni, což je asi 400km do prahy, takže dojíždím. ICQ vážně nemám, ale jsem oficiálně na Facebooku, tak jukni, jsem na tom skoro závislá:D

Ahoj ewy,chtěl bych se tě zeptat jestli zase budete vydávat DVD z turné??Dík a doufám že odpovíš,jsi ta nej zpěvačka na světě!!!!

Nej Farnoušek : ), včera 18:28
Odpověď vložena: dnes 14:25
ahojík, pražský koncert budeme natáčet, jestli vydáme dvd to se ještě uvidí. Každopádně 26.10. vychází deska Virtuální- takkže nový repertoár bude bude bude!!

Ahoj Ewo chtela jsem se zeptat jestli by jsi chtela nekoho kdo by za tebou tancil (nemusi to byt na vsech koncertech). P.S. tvuj tata zna meho tatu tak kdyz mu reknes Smugala ta bude vedet.

Viki Smugala, včera 17:09
Odpověď vložena: dnes 14:23
Nazdár Viki, no jasně i já znám tvého tátu:). Chtěla bych aby někdo tančil,ale zatím i ta moje hudba s ena to asi moc nehodí. A jestli jo, tak se budu co nejdřív snažit udělat show s tanečníkama:) Zdravím

Ahoj Ewičko, nevíš v kterém obchodě jsi můžu koupit věci: S Ewou do školy? Děkuji za odpověd A na tvůj koncert v Lucerně jsi určitě koupím lístky. Ahoj :-))) Měj se hezky.

Gábi, včera 16:25
Odpověď vložena: dnes 14:21
Čauko Gábi! Tak super, ze se objevíš v lucerně. Bude to takový Mikulášský koncert:D. Kolekci S Ewou do školy můžeš koupit v papirnictví, nebo v různých velkoobchodech. Jestli nemůžeš sehnat, objednej si přez mé stránky ewafarna.cz. Měj s ekrásně a díííky

Zajímalo by mě, co pro Tebe znamená víra v Boha. Vážím si toho, že se za svou víru nestydíš, zpíváš o ní,...zůstaň příkladem nejen mladým a neboj se, i když vím, že to není vždycky jednoduchý. Bůh Ti žehnej.

J. Novotný, včera 15:42
Odpověď vložena: dnes 14:18
Děkuju za hezký dotaz. Věřím v Boha ze srdce, byla jsem v tom vychovaná. Když mi je zle, vždy je se mnou. Zdravím

Ahoj Ewo: Ty budeš mít koncert v Opavě???

Petr, včera 12:00
Odpověď vložena: dnes 14:16
Ahoj, Ano budu! 26.11. v rámci turné, přijdˇ!

Jsi ještě panna?

Lukáš, včera 11:39
Odpověď vložena: dnes 14:15
Jsem, nikdy jsem neměla kluka. Jsme na to pyšná, je to asi to nejcenější co mám:)

Na jakou otázku ráda odpovídáš ? Můžeš si ji položit a odpovědět. Děkuji.

Jirka, včera 9:18
Odpověď vložena: dnes 14:14
Hezká otázka:). Oblíbená otázka..hmm...Máš ráda čokoládu? To je nejlepší:P

Ahoj Ewy :) ráda tě poslouchám a moc se mi líbíš vzhledově, zpěvem a prostě si mi hrozně sympatická :) samozdřejmě jako zpěvačku :) těším se na Tour na které pojedu do Brna a na nowé cédéčko :) je toho moc na co bych se tě chtěla zeptat tak snad někdy příště :) páá

Janca- farnoušice JJanickkaaa :, 2.10.2009 18:38
Odpověď vložena: dnes 14:13
Ahoj Janco!:) Díky moc, jsi milá. Takže mám počítat s tím, že se vidíme 3 listopadu na tour v Brně?? Moc se těším, bud eto bomba! Rozjedem to:P

Proč si nenajdete skupinu, která by odpovídala vaší věkové kategorii?

Jirka, 2.10.2009 17:33
Odpověď vložena: dnes 14:11
Zdravím všechny, díky moc za otázky, jdem na to??:) Ahoj Jirko, myslím, že mám skupinu docela v mé věkové kategorii. Třeba klávesák je o 3 roky starší. Lidi z mé kapely, musí dovršit 18 let. Máme nějaký limit:). Kluci jsou moc fajn a pokecáms nima výborně. Jsem ráda, že jsou o krapet starší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama