Farna: už je platinová!

17. listopadu 2009 v 11:37 | farnynka |  Articles+interviews

Bronzová slavice, zpěvačka, nominovaná na cenu MTV Europe, teprve šestnáctiletá Ewa Farna právě vyrazila na své druhé koncertní turné s názvem Buď virtuální na Ewa tour 2009 - 2010.
3. listopadu představila svoji novou rockovou show brněnskému publiku v hale Na Vodové. Diváci se od začátku do konce velice dobře bavili a vytvořili v hale báječnou atmosféru. Naše nejmladší zpěvačka tak rozjela českou část svého turné, a to po šesti městech republiky.
Ewa zvládla dvouhodinovou koncertní show na výbornou. Stihla všechny své "virtuální" převleky a tak se bylo opravdu na co dívat.

klikni na celý článek!

Rvačka o cédéčka


V první části koncertu zpěvačka představila písničky ze svého nového CD Virtuální. O tato CD se doslova strhla mezi návštěvníky koncertu rvačka a ještě před začátkem koncertu byla vyprodána (v žebříčku prodejnosti alb v ČR je CD Virtuální už na 3 místě).
V repertoáru koncertu v rámci turné jsou kromě písní z nové desky i známé hity jako Měls mě vůbec rád, Boží mlejny, titulní píseň ze seriálu Ošklivka Katka Jaký to je nebo Ticho. Nechybí samozřejmě ani aktuální singl Toužím, který se drží na předních příčkách hitparád.Vymakaná scéna i masky pro hudebníky.


Pohyblivá scéna s velkou obrazovkou uprostřed nabízí návštěvníkům koncertu řadu překvapení. Od padající podlahy, zabudované šachty, ze které fouká vítr, až po speciální kostýmy pro hudebníky, ke kterým patří i masky...
Výrazným divadelním prvkem je efektní obrazový rám, ze kterého Ewa vystoupí během písničky Obrazová víla. Koncert je zajímavý rovněž tím, že Ewa se ve dvou písních doprovází na piano a kytaru a tak přesvědčuje, že kromě hry na bicí (což předvedla na minulém turné), zvládá ještě další nástroje... Ale největší předností koncertu je hudba a perfektní výkon hlavní aktérky a její skvělé kapely. Což diváci v Brně patřičně ocenili dlouhým potleskem.


Ewa tak úspěšně navázala na loňské jarní turné, z něhož bylo pořízeno v tuto chvíli již platinové DVD (nejprodávanější DVD roku 2008 v České republice).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama