MÓDA NA SLAVÍKU: Propadla Rolins a Bílá. Body pro Farnou

5. prosince 2009 v 11:02 | farnynka |  Articles+interviews
Lucie Bílá umí zpívat, ale s módou má problémy. To Lucie Vondráčková nebo Ewa Farna jsou jiná káva.

Slečna, které je o polovinu méně, ale módní odvahou Lucii dotahuje, se jmenuje Ewa Farna. Už loni šokovala šedou čepicí a lodičkami s návleky. Letos se opět nebála vytáhnout něco extra.
Barevně se sladila se svou straší kolegyní a jejímu odvážnému modelu nelze než gratulovat. Několikavrstvý šifon složený z černé a šedé barvy je vynikající. Odpovídá letošnímu rozevlátému trendu a samotná sukně je tak výrazná, že dalších extravagancí nebylo potřeba. Jednoduchý černý živůtek výborně ladí s černými otevřenými kozačkami (mimochodem, skvělá je na botkách hlavně ta mašle) a také s černou rukavičkou.

Tu lze chápat jako symbolickou poctu Michaelu Jacksonovi, kterému Ewa nedávno nazpívala vlastní píseň. Záviděl by jí ale i Sámer Issa, který je v Čechách považován za rukavičkového krále.

Náramky a přívěsek na krku jsou ovšem už přeci jen trochu moc. Samotná rukavička dodala modelu potřebný punkový výraz, zbytek je jen rušivým elementem. Trochu zbytečně přeplácané. Šperky měla Ewa po vzoru Lucie Vondrákočvé nechat doma. Taky je trochu škoda rozpuštěných vlasů. K modelu, který si mladá zpěvačka oblékla, by se daleko víc hodil jednoduchý drdol s rozcuchanými konečky. Postava by tak získala mnohem ženštější siluetu.

To jsou ale detaily. Ewička zaslouží pochvalu za nápaditost a osobitý styl, který umí nosit s absolutní lehkostí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama