Březen 2010

Kluk Farné? To musíte vidět, ohhh:))))

20. března 2010 v 17:57 | farnynka |  Articles+interviews
Ewa je ta fotce s Marcusem Tranem, bývalým kytaristou její bývalé kapely, a Markem Ztraceným, takže nevím, jestli bulvár myslí, že to táhne s oběma???
Zpěvačka Ewa Farna (16) už přestala tajit svého kluka, hudebníka Marcuse Trana! Páreček si spolu vyrazil na koncert amerického krasavce Jareda Leta a jeho kapely 30 Seconds to Mars.
Ewa se společně s Marcusem objevila asi půl hodiny před začátkem koncertu. Jejich kroky překvapivě nezamířily do VIP zóny, ale do davu mezi fanoušky. Obdobné lístky jako Farna měl i Marek Ztracený, který ruku v ruce přišel se svou ex, moderátorkou Óčka Marcelou Skřivánkovou. Marcus musí mít na Ewu velmi dobrý vliv, když ji rodiče samotnou pustili večer ven bez doprovodu všudypřítomné "guvernantky" alias manažerky.

Zatímco na německou kapelu Tokio Hotel, která minulý týden vystupovala v Praze, dorazily sotva dva tisíce ječících fanynek, partičce Jareda Leta se Incheba Arenu na pražském Výstavišti podařilo vyprodat do posledního místa.

"Byl to úžasný koncert, strašně jsme si to s přítelem užili," tvrdila po skončení koncertu zpěvačka Olga Lounová, která přišla s muzikantem Xindlem X. Lounová byla koncertem amerického krasavce tak nadšená, že si ani nevšimla svého bývalého kluka Marcuse s Ewou Farnou. "Jsou tady taky? Vůbec jsem je nepotkala," divila se Olina. Lounová s exotickým hudebníkem chodila šest let.

Vystoupení Jareda Leta si nenechali ujít členové kapel Clou, Imodium nebo Post-It. (mr)
kecy, kecy, kecyyyy

Fotky - Złote Dzioby

20. března 2010 v 17:49 | farnynka |  Gallery
free image host free image hostfree image host free image host free image host free image hostimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

zdroj: http://iewa.blog.cz

Karel Gott

16. března 2010 v 18:37 | farnynka |  About me
Karel Gott
Tak se kouknu náhodou na téma týdne a co nevidím: psát o několikanásobném Zlatém Slavíkovi? Je to asi trochu ostuda, ale opravdu si nepamatuju, kolik jich má pan Karel doma vystavených. Ale neznám nikoho, kdo by si je zasloužil víc. Snad možná Dan Landa... Aspoň pár.
Hraju v jednom orchestru a v roce 2007 jsme na setkání koncertů v jednom německém městě poblíž Jáchymova hráli Die Biene Maja a Němci zpívali a zpívali. Úplně zmizela ta historická nesnášenlivost mezi Čechy a Němci. Hudba by měla být mezinárodní a ne se rozlišovat na státy a národy, jazyky... Tuto bariéru se Mistrovi podařilo překonat. V kolika jazycích a zemích světa vlastně zpíval? A kolik má po světě obdivovatelů?
Slyšet pochvalu typu ,,krásně zpíváš, úžasná interpretace, intonace, s tebou bych nazpíval duet apod..." od takové špici musí být ta nejvyšší pocta. Sám Mistr má úžasnou techniku zpěvu.
Velmi mě pobavil spot na Českého Slavíka Matonni 2009, ve kterém pan Karel měl noční můru, že Zlatého Slavíka vyhrál někdo jiný.
Für immer jung pan Gott nezůstane, už jím vlastně ani není. Netěším se na ten den, až nás opustí nadobro. Bude truchlit celý národ, že přišel o tohoto úžasného reprezentanta, který ho bez skandálů a trapčení proslavil.
Je to krátký článeček, nemám totiž čas ho vyperlit, ale doufám, že nikoho nepohoršil. Píšu ho s tím největším obdivem a úctou.

Tohle spravit pro mě nebude problém...:)

16. března 2010 v 18:21 | farnynka |  About me
Dnes jsem měla tu čest reprezentovat spolu se svým spolužákem naší školu v okresním kole Olympiády z českého jazyka. Ještě nevím, jaká jsem se umístila, jediné, co je jisté, je, že to není na prvním čtyřech pozicích. Škoda, před třema rokama jsem to vyhrála:)
Dostali jsme zajímavé téma na slohovou práci a protože se mi ta moje líbí:), i když byla omezená na 30 řádek, dala jsem ji sem. Nejsem si jistá, jestli se najde někdo, koho to bude bavit číst, asi by se musel hodně nudit, ale což:)
P.S.: Pro cimrmanology: Čím je inspirován výrok: ,,Našla jsem ty kalhotky, prevíte?" :) Nevíte?:)
A teď už se přesuneme do manželské poradny...
,,Tak jaký máte problém, paní... Rychlá?," položila jsem zcela rutinní otázku bledé osůbce s uplakanýma očima.
,,Víte, manžel má jinou. Tedy, myslím si to. Víte, už týden nespal doma."
,Á, žádný neobvyklý případ,´ napadlo mě. Jako manželský poradce se s lidmi, zahýbajícími či kterým je zahýbáno, setkávám denně.
,,A ptala jste se ho, kde byl?," posunula jsem si brýle na své "skobě."
,,No... ne," kňukla.
,,A z čeho tedy usuzujete, že je Vám nevěrný?" Miluju tyhle předčasné závěry.
,,Měl v tašce čtyři páry kalhotek a podprsenku, dost sexy. Nemůžu tomu uvěřit...," propukla v pláč.
,,Klid, paní Rychlá. Třeba se to dá vysvětlit jinak než tím, že to spodní prádlo patří jiné ženě." I když sama nevěřím, že jiné vysvětlení existuje. Musím jí ale podpořit a poradit.
,,A bylo to prádlo použité nebo vypadalo nově?," hloupá otázka, ale což.
Otřela kapesníkem slzy. ,,Podprsenka a jeden pár byl rozbalený, ale zbylé tři v obalu."
,,A co Váš sexuální život?," intimní, ale věcné. Paní se zarazila:,, No manžel by si ho rád okořenil, říkal to nedávno."
Zeptala jsem se, jestli bych se nemohla podívat k nim domů a s panem manželem promluvit. Po kladné odpovědi jsem vyrazily.

Pan Rychlý, sportovní typ, se válel u televize. Bylo na něm vidět, že má méně pohybu než kolik by mu svědčilo. Trochu jsem se otřásla při představě, že mohu být svědkem hádky či dokonce bitky. Usmála jsem se, abych udělala dobrý dojem, který si v zápětí pokazím zdůvodněním, proč tu jsem. ,,Dobrý den, jmenuji se Kamila Černá a jsem manželská poradkyně." Zamračil se, přesto příjemným hlasem pronesl: ,,Dobrý den i Vám. Proč jste přišla zrovna k nám?" Neušel mi ten pěkný rým.
,,Vaše žena za mnou přišla s problémem, který ji trápí. Obává se, že jí jste nevěrný." Rychlá po mém boku vzlykla.
Ta slova ho vysloveně nakopla a vyskočil jak čertík z krabičky. ,,Jak si něco takovýho můžeš myslet?"
,,Našla jsem ty kalhotky, prevíte!"
Né, všechno jen ne hádky. Zakročila jsem. ,,Mohl byste vysvětlit, kde jste několik nocí po sobě spal?"
Rozmáchl rukama. ,,Přece mám noční a žena to ví!," ukázal na ní.
Ta se viditelně uklidnila. ,,Vždyť jsi mi to říkal."
,,A tys mě zase neposlouchala! Spím doma, když ty jsi v práci."
,,To ale ještě nevysvětluje to spodní prádlo, které u Vás našla," podotkla jsem co nejtaktněji. Už zuřil. ,,Manželka má o víkendu narozeniny a to je dárek pro ní."
Rychlá zrudla pod návalem vzpomínek. Pak se otočila ke mně. ,,Promiňte. Moc se omlouvám, že jsem Vás obtěžovala."
,,To je v pořádku, hlavně že už znáte pravdu. A příště se nebojte zeptat."
Jak se postup manželky Rychlého dotkl, už nebyla moje starost.
Odešla jsem do své kanceláře s příjemným pocitem, že není žádný problém, který nedokážu spravit.

ANNO 2009 - Farna + Lacho

16. března 2010 v 18:03 | farnynka |  Videos
Ewa si s Denisem Lachem zazpívala písničku Wonderwall od Oasis na předávaní cen ANNO 2009 (únor 2010).

Módní policie Viva Comet 2010 + fotky

16. března 2010 v 17:57 | farnynka |  Articles+interviews
zor: Na vyhlášení vítězů jedné polské anktety zvolila Ewa jednoduché tričko sobyčejným proužkem. Celý její model je lazený do černo-bílé kombinace a nechybí ani dnes už pro ni typická "čapka" na hlavě. Možná by ale Ewa měla zvolit jiný vzor na již zmiňovaném proužkovém tričku. Je snad všem totiž jasné, že vodorovný proužek rozšiřuje. K tomu má ještě hodně těsné kožené kalhoty, ve kterým je vidět každé deko. Jinak se ale musí uznat, že jí to dosela sluší a že je jí 16 let, takže na nějaké "usedlejší" modely ma Ewa ještě moře času. Obléká se zkrátka přiměřeně svému věku!!!
free image host
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host


La la laj - polský klip

9. března 2010 v 18:38 | farnynka |  Klipy

7.3.2010
Aspoň mohli dát polskýmu Lalalaj trochu jinej název, takhle se česká a polská verze dost blbě rozlišujou.
Klip pěkně retro, nejhezčí je konec, jak se celej pokoj přestaví, to musela bejt makačka:)