Červen 2010

Slot - Mrtvé hvězdy

20. června 2010 v 12:29 | farnynka |  About me

Ségra, těžká metalistka, narazila na YouTube na ruskou numetalovou kapelu Slot.


Další jazyk do sbírky:)

10. června 2010 v 19:40 | farnynka |  Articles+interviews
Polština, čeština… to už ji nestačí. Teď se mladá zpěvačka vrhá na simlish. Jak vypadalo úterní nahrávání jejího hitu Boží mlýny melou v tomto jazyce? Co to je vůbec simlish? To nás zajímalo, proto jsme si nahrávání nechat ujít!


Ewa Farna (16) natočila novou verzi svého hitu boží mlejny melou v jazyku postaviček nejprodávanější hry na světě - The SIMS 3. Pro natáčení si zvolila studio Daniela Hádla ve Vyžlovce.

Song měla nazpívaný asi za hodinku, práce ji totiž evidentně bavila. Posuďte sami…
VŠECHNY FOTKY:

zdroj na obrázcích

Jste to, co jíte:))

7. června 2010 v 19:37 | farnynka |  About me
ewafarna-star.blog.cz
Tuhle fotku jsem našla, když jsem dělala video k Dešti a jako, pěkně se mi zved kufr.

Lidé jí a jedli maso jiných lidí většinou z náboženských důvodů - věřili, že když sní maso poraženého nepřítele, přejde na něj jeho síla. V "moderní" civilizaci se najdou i různí magoři, kteří to provádějí.
Neměli bychom domorodé kanibali za to odsuzovat, jsou to jejich tradice, ale že je to při pohledu na tenhle obrázek sakra těžký...

Dikeees:))

7. června 2010 v 18:17 | farnynka |  About me
Pondeli: 75
Utery: 49
Streda: 205
Ctvrtek: 158
Patek: 125
Sobota: 85
Nedele: 30

Celkem: 727

Za obří návštěvnost minulýho týdne může hlavně článek o Eurovizi a Ruda z Ostravy:) Ani jedno jsem sem nedala, abych sem natahala lidi, ale když se stalo, tak se nezlobim:))))

Boží mlejny melou i ve světě Sims:)

6. června 2010 v 12:39 | farnynka |  Articles+interviews
Ewa se po nazpívání pár demo svých písní v angličtině pustila i do jazyka virtuálního světa. Nazpívala Boží mlejny melou v simštině (simlish).

Pronikla do virtuálního světa tudíž nejen svou deskou Virtuální.


V plánu je i videoklip ve formátu The Sims 3, na kterém se bude moci podílet i široká základna sims fanoušků.
Pro všechny je totiž připravena nová soutěž s Ewou Farnou! Více v oficiálním prohlášení.

EWA FARNA ZPÍVÁ V ŘEČI SIMÍKŮ!

Čerstvá zpěvačka roku připravila speciální verzi hitu "Boží mlejny melou" v jazyce populární
počítačové hry The Sims 3.

Praha, 4. června 2010 - Ewa Farna, držitelka Anděla 2009 a zpěvačka nominovaná na evropské ceny MTV nazpívá speciální verzi svého hitu "Boží mlejny melou" v takzvané "simíkovštině." Jde o originální jazyk, používaný v akutálně nejprodávanější počítačové hře na světě, The Sims 3. Nazpíváním písně v "simlish" řeči se Ewa zařazuje ke světovým superstar formátu Depeche Mode, Nelly Furtado či Lilly Allen, kteří v minulosti také nazpívali jeden ze svých hitů v jazyce Simíků.

Ewa Farna si vybrala skladbu Boží mlejny melou ze svého alba Blíž ke hvězdám "Jsem velkou fanynkou The Sims," říká jedna z nejúspěšnějších tuzemských zpěvaček. "Hraji ji už několik let a spousta mých kamarádů a fanoušků také. Nazpívání jednoho z mých songů v jazyce "simlish" je nejen výzva, ale hlavně velká zábava. Doufám, že se tahle hodně netradiční věc bude fanouškům líbit."

Ke skladbě se připravuje videoklip, na jehož vzniku se budou moci mohou podílet i všichni fanoušci The Sims 3 v České republice. "Připravujeme unikátní soutěž pro všechny fanoušky The Sims o to, kdo prostřednictvím hry The Sims vytvoří nejvěrnější postavu Ewy. Ta potom sama vybere tu nejlepší, kterou následně použijeme v Ewině simíkovském videoklipu," prozrazuje
Slavomír Benko, komunitní manažer The Sims.

Herní série The Sims slaví od své premiéry v únoru 2000 k dnešnímu dni neuvěřitelných 120 miliónů prodaných kopií. Její tituly byly v minulých sedmi letech přeloženy do 22 různých jazyků a rychle se staly univerzálním herním a kulturním fenoménem. Dnes do ČR přichází herní doplněk Povolání snů. Hráči budou poprvé moci svého simíka ovládat i v práci a více tak ovlivňovat celkový příběh ve hře. Na výběr je několik zajímavých profesí, jako například požárník, lékař nebo soukromé očko.

Více informací o The Sims 3 je k dispozici na www.thesims3.com nebo na česko-slovenské Facebook fan stránce, která má v současnosti již více než 35 000 fanoušků (http://www.facebook.com/thesims.czsk). Navštivte také oficiální stránky Ewy Farne www.ewafarna.cz .

zdroj: Lowe-Ewa.blog.cz a na obrázku

Zemřel Ladislav Smoljak

6. června 2010 v 12:34 | farnynka |  About me
Tak je to tady. Chvíle, na kterou jsem se netěšila, až přijde. Až vlezu na Seznam.cz a uvidím zprávu, že zemřel někdo z Divadla Járy Cimrmana.
Nejsem jediný fanoušek, kterého to zasáhlo a ani nechci psát nějaký fráze a otřepanosti. Ještě mi to nějak nedochází. To až si pustim jejich hru a uslyším jeho hlas, řeknu si, že ten už tu s náma taky není...
Jejich humor není pro každýho. Když se tohle řekne, pomyslí si člověk, že asi nemají moc příznivců, ale opak je pravdou.
Jistým způsobem Vás miluju, pane Smoljaku... Neodešel jste... Mějte se krásně...

Ladislav Smoljak


Farna: zkouší to u zahraničních vydavatelství!

5. června 2010 v 12:16 | farnynka |  Videos


Videoklip Maska

4. června 2010 v 19:14 | farnynka |  Klipy

4.6.2010
ewafarna-star.blog.cz
ewafarna-star.blog.cz

ewafarna-star.blog.cz
ewafarna-star.blog.cz
ewafarna-star.blog.cz

Termíny koncerty červen - červenec 2010

4. června 2010 v 10:36 | farnynka |  NEWS
•4. 6. 2010

Koncert - Olomouc, Horní náměstí - Stop dětským úrazům

zahájeni akce 15:00


•8. 6. 2010

Koncert - Praha, Žluté lázně - Zahájení letních her 4x4

start 14:00


•18. 6. 2010

Vystoupení s Čechomorem - Český Těšín, Náměstí ČSA - Svátek Tří bratří

start 22:00


•1. 7. 2010

Koncert - Mladá Boleslav - v rámci programu Rally Bohemia

start 19:00


•31. 7. 2010

Festival Benátská noc - Malá Skála

čas upřesníme

Dnes premiéra klipu Maska!!!

4. června 2010 v 10:32 | farnynka |  NEWS
Sledujte dnes server Stream.cz, měl by se tam objevit nový klip k singlu Maska.

ewafarna-star.blog.cz

Sundejte Masku

2. června 2010 v 17:11 | farnynka |  NEWS

Mladičká zpěvačka Ewa Farna, čerstvá (a hrdá) majitelka ceny Akademie populární hudby Anděl v kategorii zpěvačka roku, natočila nový klip. Je k singlu Maska z aktuálního alba Virtuální. V plejádě převleků, které si extravagancí nezadají se zmíněnou Lady Gaga, dává Ewa, jak tvrdí promo materiály, nahlédnout do nitra ententainera (česky baviče) a odhaluje, jak je často těžké skloubit duši umělce s nekompromisním světem šoubyznysu.
ewafarna-star.blog.cz
My bychom k tomu poznamenali, že kostýmy jsou bombastické, alespoň tedy na naše poměry, ale na rozdíl od Lady Gaga je na fotografiích z natáčení Ewa víceméně k poznání. A to je dobře! Mimochodem, klip vznikal ve slovenské produkci. Slováci režírovali SuperStar a chystají se na Talentmanii, Ceny Anděl jakbysmet, jako by v Čechách nebyli vhodní adepti… Což nám mimochodem potvrdila i Michaela Kocourová z Lewron Music, která Ewu mediálně i produkčně zastupuje.

Smutná zpráva pro všechny metalisty

2. června 2010 v 16:18 | farnynka |  eSBénka
  Pokud jste fanoušci jedné z nejlepších metalových band na světě - iowských SlipKnotů, tak už to určitě víte: před týdnem v pondělí 26.5.2010 našli v jednom hotelu mrtvé tělo basskytaristy Paula Greye. Pro jeho rodinu, kolegy, kamarády a obdivovatele to byla tvrdá a nečekaná podpásovka. Celý článek o jeho smrti si můžete přečíst, když kliknete na přítomnou ikonku.