Farna: Album in English?

13. srpna 2010 v 11:53 | farnynka |  NEWS
Tohle není už úplně novinka. Ale píšu to sem, protože jsem si vzpomněla na jeden rozhovor.

Ptali se Ewy, jestli nebude zpívat v angličtině. Ewa si střihla už víckrát anglickou písničku veřejně, např. Sleeping in my car od švédských Roxette a Wonderwall od Oasis. Pěveckým partnerem jí byl Slovák Denis Lacho ze Superstar.

Ewa odpověděla, že nazpívala demo pár svých písniček v angličtině a poslali je do zahraničních vydavatelství. Neví ale, jestli o ní bude zájem, protože se rozhodla nepřízpůsobit se zahraničním trendům electro popu, ale pokračovat s vlastním stylem hudby.

Uvidíme.


-------------------------------
Ewa was asked in an interview if she´s going to sing in English. Ewa sang more times a song in English already on the public, for example Sleeping in my car by Swedish Roxette and Wonderwall by Oasis. Her singing partner was Slovak Denis Lacho from Superstar.

Ewa responded that sang a demo of a couple of her songs in English and they send them to some foreign publishers. But she doesn´t know, if there will be interest for her, because she decided not to adapt herself to the foreign trends of electro pop but continue with her own style of music.

We´ll see.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Claire Claire | Web | 13. srpna 2010 v 12:07 | Reagovat

Pokud chceš, tak na mém blogu se ,můžeš přihlásit do SONC (Soutěž o nej celebritu).Byla bych moc ráda, kdyby ses přihlásil/a..Díky Ahooj..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama