Český slavík 2010 - Ewa znovu třetí

28. listopadu 2010 v 13:58 | marky-tánka |  NEWS
27.11.2010
Státní opera Praha

Včera jsem úplně zapomněla, že Slavíky dávají, připomněla mi to až ségra ve třičtvrtě na deset, takže ty kategorie - hlavně zpěvačka, který mě zajímají nejvíc, už byly vyřčeny a vyhlášeny.

Ewa obsadila znovu třetí místo s 20 548. Myslim si, že si sama hodně oddechla, že jí nikdo nesesadil. Před rokem dostala 16 204.
Na paty jí šlapala Aneta Langerová s 15 754 hlasy.


Ewino vystoupení: Maska živě.
V tom kabátu se mi moc nelíbí, venku je sice zima, ale tam snad nebyla, ne?:) Ale když tam přiběhli ty tanečníci a svlíkli jí, tak to vypadalo spíš jako přepadení:). Ale je dobře, že se Ewa někam vyvíjí a nebojí se přizvat si na pódium tanečníky a o něco se tam s nima snažit, i když to na mě působí docela nejistě. Přece ale jenom je pochopitelný, jestli Ewa nechce dělat přehnanou "sexy" show, když jí je 17.
Na YouTube byl koment, ve kterým jeho autor píše, že je to choreografie nudná, ať se podíváme na choreografii Britney Spears nebo Lady Gagy. S těhle dvěma světově" provařenejma" zpěvačkama ale Ewu srovnávat nejde. Myslim, že jednou nám sama s tanečníkama i zatancuje.
A kapela (Pajky Pajk?) to zahrála obstojně.
Landa skončil až šestej!!! Propad jak sviňa, škoda. Stejně je to mistr. Dykovi třetí místo přeju, protože pěvecky na něj má. Myslim, že je mnohem poslouchatelnější a záživnější než Kolář. Gott měl pěknej proslov:) a Bílá tomu nasadila korunku:))))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama