MUDr. přes hubnutí

17. listopadu 2010 v 18:33 | marky-tánka |  About me
Dneska jsem navštívila web doktorka.cz a narazila jsem tam na diskuzi s "krásným" názvem - "co jsou to pro-anorektické internetové stránky?" Podle rad jednoho diskutujícího, jak stránky podobnýho ražení najít, jsem zadala na google PRO-ANA. A vylezlo mi velmi zajímavé čtení, ke kterému se určitě ještě někdy vrátim. Ovšem z jinýho důvodu než valná většina ostatních čtenářek.

Vážim 52 kg, měřim 172 cm, jsem na hranici podvýživy a za boha mi nejde přibrat. Hubenost mam prostě v genech, takže to vidim z druhý strany. Děsně mě rozšiluje, když si někdo stěžuje, že musí zhubnout, a přitom na něm neni nic závadnýho a sluší mu to. Hlavně holky, samozřejmě. Znam jednu, která je vzhledově krásná, ale v hlavě má jenom posedlost svým vzhledem, to, že musí ještě zhubnout a peníze svýho přítele, za který si nakoupí hadříky.

Chápu, když holka v 17 váží 90 kg a drží dietu a CVIČÍ, ale když váží 49 kg a nežere z móresů a pitomejch představ o tom, co se všechno nezlepší, až jí bude čumět pánev a bude mít propadlý břicho? Pardon, až bude konečně nejhubenější v okolí a krásná?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krásná propaganda

Pokud se vy, psychicky zdraví, nebo aspoň narušení v jiném směru:), chcete pobavit, tady je seznam 10 nej mott - název nechává otevřené možnosti, jakým přídavným jménem nej doplnit...


BLOG.CZ BY MĚL PRO-ANA BLOGY MAZAT.
A že jich je až moc.

Zdroj: pro-thin.blog.cz ↓ ↓ ↓

10 mých nej mott
...na která si vzpomenu hlavně večer.

  1. Kdybych snědla trochu, snědla bych všechno. Proto nesním nic.
  2. Nevzdávej se toho, co chceš nejvíce, jen proto, co bys chtěla zrovna teď.
  3. Samozřejmě že je to těžké. Kdyby to bylo lehké, každý by mohl být hubený.
  4. Když nebudeš jíst, nepřibereš.
  5. Jídlo Tě jen brzdí od Tvého úspěchu.
  6. Tohle není dieta, ale životní styl.
  7. Jídlo je jako umění. Ke koukání, ne k jezení.
  8. Podléhání jídlu ukazuje slabost, buď silná a budeš lepší než kdokoliv jiný.
  9. Jez abys žila, nežij abys jedla.
  10. Vážně chceš vážit tolik po zbytek svého života!?!?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krásný zjev

Fyzická krása aneb "jediný způsob, jak uspět u kluků, v práci, jak si připadat krásnější"

Jestli si holky myslí, že v tomhle stavu si jich všimnou fotografové, tak se opravdu nepletou. Ale místo na obálce módních časopisů budou spíš v nějaký příručce o patologickejch jevech ve společnosti pro základní školy...Když se tohle kolikrát nelíbí ani holkám, jak by se to mohlo líbit klukům?!!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krásná psychika

aneb správné čtení pro teenagerky je hlavně: Top Dívky.
Sama jsem to četla, ale spíš mě to "nažhavilo" na téma jaksi... psychologie a vztahy a ne na to, že "v tomhle outfitu ho oslnim" nebo že "schodim kila nabraná po Vánocích." Myslim, že část fiflen a těchle "mašin na hubnutí" těmhle časákům podlehla. Tyhle tiskoviny si totiž často protiřečí. Na jedný stránce tě povzbuzujou, ať jsi se sebou spokojená a o pár článků dál je speciál o dietách a návody, jak si tě všimne. V někom to může vyvolat dojem, že s tim, jakej je a co mu bylo dáno do vínku, prostě nemůže uspět. A začne se řídit radama, kolikrát jenom překládanejma z německýho originálu Top Mädchen, a hele, opravdu, funguje to! Koukal se mi na nohy v tý minisukni a čuměl mi do výstřihu v tom triku, který mi v časáku doporučili.... 
Tak se mu v tom budu ukazovat častějš. Ale ty nohy... Nejsou moc oplácaný, tady na stehnech? No fuj. Co když si toho všimnul a nelíbilo se mu to? S tim musim něco udělat, chci se mu přece líbit. Ale to triko, neni nějak moc uplý? Takhle mam v pase pneumatiku ... Asi udělam před spaním pár sklapovaček.
A už to jede............................................ 

HUBNUTÍ JE TŘEBA JENOM, KDYŽ VÁM HO NAŘÍDÍ LÉKAŘ! Gratuluju všem těm MUDr., který navštěvujou a vedou blogy PRO-ANA ražení!!!!!!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rose Rose | 18. listopadu 2010 v 15:20 | Reagovat

Konečně rozumnej názor. Tleskám.
Tyhle pro-ana blogy jsou děsivá věc, nejhorší je že občas dokážou i celkem stabilního člověka pěkně zviklat.

2 marky-tánka majitelka blogu marky-tánka majitelka blogu | Web | 19. listopadu 2010 v 16:15 | Reagovat

Děkuju za přitakání. Nejhorší je, že ty holky to prostě mají v hlavě zažraný a nejde to s nima ani po dobrym ani po zlym.

3 Šj Šj | E-mail | 17. prosince 2010 v 23:15 | Reagovat

já taky .. :( pořád a neustále se snažím být anerektička,ale vždycky pak mamka příjde na to že jsem třeba už 3 dny nic nejedla (což mě příjde dost bída,chtělo by to aspoň 3 týdny k tomu,aby mohla vyšilovat) a donutí mě něco sníst.. Já vám ale říkám, JEDNOU se mi to POVEDE!!Já to ZVLÁDNU!!!

4 marky-tánka majitelka blogu marky-tánka majitelka blogu | Web | 18. prosince 2010 v 16:54 | Reagovat

[3]: Holka, nejsi s dovolením náhodou, jak to říct slušně, blbá? Bejt anorektička?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nepleteš si to náhodou s "bejt hubená"???? To je totiž sakra rozdíl!!!!

Tak jestli máš tohle za cíl, tak si začni kopat hrob, protože v životě už nic nedokážeš, pokud tohohlectoho dosáhneš. Dost možná už anorektička jsi, když se o to snažíš.

Obdivuju tvoje odhodlání skončit rychle pod drnem! Každopádně díky za tvůj komentář, snad si ho stihneš přečíst ještě, než zemřeš.

P.S.: Bejt tvojí mámou já, tak to neskončí jen u toho donutit tě něco sníst. Nejspíš bych tě tak ztřískala, že bysis tejden nesedla. A to by mi stačily taky klidně ty tři dny, abych šílela.

P.S.2: Asi si nepochopila, že můj článek je silně PROTI anorexii. Ale díky, žes mi dala důkaz, že jsem si ve článku nevymýšlela a nevařila z vody.

5 natálie H. natálie H. | E-mail | 8. července 2012 v 18:27 | Reagovat

I LOVE YOU :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  I LOVE YOU 8-)  8-)  8-)  8-)  :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama