Farna: Objevů je hodně, vydrží jen ten, kdo pracuje!

9. prosince 2010 v 15:38 | marky-tánka |  Articles+interviews
Sedmnáctiletá zpěvačka s polskými kořeny Ewa Farna vyhrála v sobotu bronzového Slavíka. Radost jí v dnešních dnech trochu pokazil bulvár, který spekuluje o její účasti jako porotkyně v nové řadě SuperStar. "Český bulvár je oproti polskému zákeřný, jsme z něj unavení. Nevíme, kde vzal bulvár informace o účasti Ewy v SuperStar, zřejmě poslouchal někomu za zády, celou věc necháváme raději být," řekla Michaela Kocourková z Lewron music, která Farnou zastupuje.

Ewa Farna je letošní patronka projektu Dětský čin roku 2010 a kvůli dnešní tiskové konferenci přijela do Prahy, kde se zúčastnila šestého ročníku slavnostního vyhlášení cen.

Jste úspěšná mladá dáma. V sobotu jste se umístila na bronzovém místě ve Zlatém slavíkovi? Maminka vaše úspěchy stále prožívá?
Ta je prožívá pořád nejvíc, na Slavících seděla se mnou v hledišti. A když se mnou třeba na nějakém vyhlášení není, vždycky mi volá, že si bere prášky na nervy a že je za mne nervózní. Prožívají to se mnou i ve škole, z mého umístění ve Slavíkovi měli hrozně velkou radost.

...více ve článku...

Za vítězstvím je znát dřina. Míváte někdy vůbec volno? Jak vypadá jeden den Ewy Farné?
Je to různé, občas jsem ve škole, pak jedu na koncert, pak jsem třeba pět dní v tahu. Dneska jsem vstávala v půl šesté, abych stihla pendolino do Prahy a zúčastnila se dnešní tiskovky k nadačnímu fondu Dětský čin roku, odpoledne jdeme kvůli vyhlášení ještě na radnici, večer mám zkoušky na zítřejší ceny televize Óčka. Takže jsem pořád v jednom kole.

Asi necestujete jen tak nalehko...
Vozím sebou vždycky velký kufr plný garderoby, aby mě nic nezaskočilo. ewafarna-star.blog.czProtože nikdy dopředu nevím, co si mám vzít na sebe.

Když už jsme u módy. Bulvár kritizoval model, který jste si na Slavících oblékla...
Myslím si, že nepochopili záměr. Měla jsem to vymyšlené tak, že celý večer jsem na sobě měla zlaté šaty a kožich, velkou vrstvu make-upu a nalepené dlouhé řasy. Má vizáž byla maska, protože tak se jmenovala píseň, kterou jsem pak zazpívala. Šlo o to, že to byla scénka. To, že má vizáž byla přeplácaná, byl záměr.

Máte stylisty, nebo vám někdo radí, co si vzít na sebe?
Oblečení si vybírám sama, mě to baví potloukat se obchody a dívat se.

Lucie Bílá je vaše velká fanynka. Jste kamarádky?
Máme blízký vztah. Četla jsem od ní na sebe samé pozitivní reakce a moc jí za to děkuji. Myslím, že mi moc pomohla. Mám ji ráda a doufám, že já jí taky nevadím. Jsme v kontaktu tak, že si občas zavoláme.

Ve Slavíkovi se umístila i finalistka SuperStar Markéta Konvičková. Vnímáte ji jako konkurenci?
Konkurence v tomhle oboru myslím neexistuje, je to všechno o vkusu lidí. Já se přiznám, že Markétu znám, na pár ewafarna-star.blog.czvystoupeních jsme se potkaly, jsme úplně v pohodě a jako konkurenci se nevnímáme. Já jdu svou cestičkou a zatím se mi to vyplácí. Markéta má hodně aktivit, a jestli to tak půjde dál, tak myslím, že má šanci se udržet, a to je důležité. Objevů je hodně, ale vydrží jen ten, kdo opravdu pracuje.zdroj: ewafarna-fans.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama