Moje pěvecké "předlohy":)

8. prosince 2010 v 13:41 | marky-tánka |  About me
Nemám ráda slovo "idol", když se používá k označení "toho krásnýho tejpka, co nám nedá spát". To mi potom zní, jako by ten kluk byl exponát na výstavě a vy jste se na něj chodili koukat.
Když se to slovíčko ale zkombinuje s celebritou, přijde mi to lepší.
Takže tady je výpis mých největších pěveckých idolů, ženského pohlaví. Všeobecně totiž radši posloucham ženský, protože s nima se mi líp zpívá než s chlapama.

UPOZORNĚNÍ:
↓ ↓ VŠECHNY NÍŽE ZMÍNĚNÉ UMĚLKYNĚ MAJÍ SILNÝ A KRÁSNĚ ZBARVENÝ HLAS:)))↓ ↓

ewafarna-star.blog.czCHENOA 
Španělsko-argentinská zpěvačka, mam o ní blog, na který je odkaz viz výše ↑ ↑ ↑. Má nádhernou barvu hlasu, její interpretace jsou úžasný, mám jí moc ráda i jako osobnost, je pohodářka, bojovnice a smíšek a Rak jako já:).
Co mi dost vadí, je to, že holka, kterou bytostně nesnášim a která je taky Rak, vypadá, jako by Chenoe z oka vypadla.


NATALIA JIMÉNEZ
Jmenovkyně:), taky Španělka, členka teď už neexistující kapely La Quinta Estación. Začala jsem je poslouchat 2 tejdny po jejich definitivním rozpadu, takže pokud nevyhlásí comeback, tak se dalších písniček už nedočkám.
Jejich tvorba na mě působí strašně dobrým dojmem. Je to strašně totiž jakoby "zdravá" muzika - nezpívají o násilí, nevybíjí si v písničkách vztek, jsou to pohodové, optimistické písničky, až na těch pár tesklivých výjimek a navíc Nataliin hlas nejde pojmenovat jinak než SÍLA. Navíc pohodářka a smíšek ještě větší než Chenoa:)), obdivuju jí i za její nezdolný optimismus:)))

O ní a kapele La Quinta Estación píšu také na blogu, jehož ikonka je výše. ↑ ↑


Její smích v tomhle videu mě dodělává:))))
Reportérka se jí ptá: ,,Co se týče módy, bez čeho nemůžeš vyjít na ulici?"
Natalia: ,,Bez čeho? No člověče, bez kalhotek:))"

  

ANASTACIA
Malá dáma s velkým hlasem, co víc dodat:)) Nemusím představovat, poslední album bylo sice 50:50 - půlka ucházející až dobrá, zbytek ducavý s****y, kterých je tu hafec. Docela lituju, že se vzdálila od svý tvorby z desky Anastacia (se singly Welcome to my truth, Heavy on my heart...) a snažila se splynout s ostatním elektro-na-jedno-brdo davem. Pořád ale obdiv z mojí strany, hlavně za její bojovnost (která jí pomohla překonat nejen rakovinu prsu).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama