Klaus: Šaráda pokračuje:)

30. června 2011 v 9:24 | marky-tánka |  About me
Někdo určitě ví, odkud tahle hláška pochází:). Kdo ne a přišel si článek přečíst, tomu zdroj ráda ukážu:).


Jedno z těch zábavnějších videí s Václavem:).

Už mě ta videa a rozbory a vtipy na téma Klaus a jeho pero:) rozčilujou, protože skoro nikde se neřekne, že si ta pera, se kterými se podepisujou smlouvy, mohou brát. Všude je, že ho krade. Pravda je, že to mohl udělat méně nápadně nebo aspoň v "zákusilí". Větší reklamu jsme snad v historii existence ČR neměli. Nebo aspoň žádný z těch dvou dosavadních českých prezidentů tak velkou nikdy neměl. Ani hokejisté a všichni sportovci dohromady nás více neproslavili v tomto roce, než tento "akt".

My Češi krademe. A hodně a nezáleží na barvě pleti. Kradou se paštiky v krámu a auta na parkovištích, kolejnice či památné housle z muzea. Je to naše národní neřest, stejně jako zlozvyky typu házet odpadky na zem, vyhazovat bordel do lesa a podobné NEPOŘÁDNICTVÍ. A ZÁVIST. Tohle je "svatá trojice" povahových rysů většiny Čechů. Každý má něco z toho.

V jednom německém městě, kde byla babina kamarádka na výletě, prý byly v krámu nápisy

"ČEŠI, NEKRAĎTE!"

Jakou jsme tudíž měli pověst ještě před tímto nešťastným činem pana prezidenta, je jasné. Tyto v podstatě negativní kampaně to jen potvrzují.


Jedno těch vtipnějších, na kteru jsem náhodou dneska narazila.

Kdy se to stalo? Někdy v únoru, březnu? Sice přicházím trošku s křížem po funuse, když o tom píšu až teď, ale prostě se mi chce:).

P.S.: Panu prezidentovi zpětně hodně štěstí k narozeninám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama