Farna: tour po Americe a klip v Miami!

20. července 2011 v 17:33 | marky-tánka |  NEWS
V rozhovoru pro pořad Pražení, na kterej se právě koukam:), Ewa prozradila, že v září vyráží na turné po Spojených státech.
Šňůra začíná v San Francisku a končí v New Yorku, kolik koncertů obsahuje, sice Ewa neřekla, ale jisté je to, že její publikum budou převážně čeští, polští a slovenští přistěhovalci. Jeden nebo dva koncerty proběhnou i v amerických klubech.

Své cesty využijí i pro natočení videoklipu, a to v Miami.

Jediná věc, které se obává, je, aby se na koncertě vše dobře domluvilo a i to, sdělit něco anglicky. Výrazy, které asi zvolí, budou "put your hands in the air; you´re great, thank you, that´s all what I want to say"apod.:).

Vydala také upozornění pro pražské chodce, že začala s autoškolou. Pokud se ale touláte po centru, jste prý v bezpečí, protože tam tudy nejezdí. Mezi autoškolou v domovině a v Praze si vybrala právě tu pražskou, protože až prý přijede do Vendryně, tak to bude klidnější a míň stresové, než obráceně. (Pravda, pravda:))).

Lekce autoškoly však nejsou ty jediné, kterých se Ewa zúčastňuje. Dalšími jsou kurzy angličtiny, hry na kytaru a bubny, tance, pilates a tradičně zpěvu. Vše kvůli narozeninovému koncertu. ,,Chci, aby to bylo vynikající."

Prozradila i, že její hosté na narozeninovém koncertě v České republice budou, mj. Toxique a kouzelník Robert Fox, a že v Polsku si zahrají na zoo. Na pódiu totiž bude živý lev. Prý ale jen v kleci:). ,,Protože jsem Lvice, tak jsem dostala nápad a jelikož mam úplně šílenýho producenta, tak jsem mu napsala:,, Co kdybychom měli na pódiu živýho lva." A on říká:,,Zařizuju to." Zároveň se na obou stranách hranice bude točit DVD.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama