Ewa Farna: Nesmím být lesbička, ani chodit se staršími!

13. srpna 2011 v 20:27 | marky-tánka |  Articles+interviews

Ewa Farna: Nesmím být lesbička, ani chodit se staršími!

Praha - Zpěvačka Ewa Farna prozradila, že si domů nesmí přivést o generaci staršího partnera.
(10.1.2011)

Tatínek by prý neměl vůbec radost. A kdyby si přivedla ženu, otec by ji asi zabil.
"Už nepřemýšlím jako dítě, poznala jsem svět dospělých a chodím na jednání. Koukám se na starší kluky, na ty mladší už moc ne," přiznala Korzu zpěvačka,která nedávno nafotila už třetí kalendář.
Tatínek by údajně ale vůbec nebyl šťastný, pokud by si domů přivedla nějakého čtyřicetiletého přítele. Kdyby se ohlížela za ženami, tatík by ji přerazil. Ale to se prý nikdy nestane.
,,Nemusí se bát. Fakt nekoukám na holky," dušuje se Ewa. A dodádá, že ani pána ve věku svého otce si donů nepřivede: ,,To by na něj bylo trošku moc. Ale je fakt, že Karel Gott má také o hodně mladěí manželku a jsou spolu šťastní."
Ewa neupřednostňuje polské kluky před českými, ačkoli je sama polské národnosti. Tvrdí, že je to úplně jedno. Nepřipadá si příliš náročná, partner by měl být hodný a musí ji mít rád. A nezáleží ani na vzhledu, nerozhoduje se mezi blonďáky s modrýma očima, nebo tmavými typy. Celkově však o svém soukromí nerada mluví.
Za svůj mladý věk se Ewa nestydí, nemá proč. A nevadí jí ani pupínky na tvářích. Je na ně dokonce pyšná. V médiích uvedla, že je to lepší, než kdyby už měla vrásky.


P.S.: Člověk si vybírá sexuální orientaci? A kdyby se Ewa fakt zamilovala do "hodně" staršího (páč pojem "starší muž" je dost relativní, i Tomáš i Marcus jsou starší než Ewa ;-)), jejím rodičům by do toho mohla být putna.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fabiana Fabiana | E-mail | Web | 13. srpna 2011 v 20:52 | Reagovat

Hlavně, že se všichni ohánějí tolerancí... Ewa není jediná, koho by rodiče zabili, kdyby přivedl partnera stejného pohlaví. Pro některé lidi je to realita.

2 marky-tánka - majitelka blogu marky-tánka - majitelka blogu | 13. srpna 2011 v 21:51 | Reagovat

no jo, on je dneska ten Prague Pride, to mi ani nedošlo, když jsem sem ten článek dávala:).
Nejen jejím rodičům by to mohlo vadit a to ani nemusí být věřící. Ale kdyby oni/ony spolu chtěli/y bejt, nikdo nemá právo jim do toho kecat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama