Farna: Ještě dlouho zůstanu dítětem!

26. srpna 2011 v 21:17 | marky-tánka |  Articles+interviews
Zpěvačka s polskými kořeny Ewa Farna oslavila osmnácté narozeniny. Na rozdíl od svých vrstevnic se ale jako plnoletá nechystá rychle "vylítnout z hnízda", rodinné zázemí si chce ještě nějakou dobu užít. "Mám tady rodinné teplo, čistou lásku, pohodu, bezpečí, co víc si přát?" řekla v rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ populární brunetka.
Co jste si přála k osmnáctinám?
Ačkoli to zní jako klišé, je to tak: láska, zdraví a štěstí jsou to nejdůležitější. Žádné konkrétní materiální požadavky nemám.
Co se pro vás plnoletostí změnilo?
Změní se spíše formality typu řidičský průkaz, volební právo, zodpovědnost sama za sebe, možnost podepsání smluv bez zákonného zástupce. Jinak asi ještě hodně dlouho zůstanu dítětem…
Nemrzí vás, že dětství a puberta tak rychle utekly?
Strašně rychle, na druhou stranu mi všichni přáli, ať si užiju ta nejlepší léta, takže myslím, že to pořád bude fajn. Já měla trochu zvláštní dětství, takže možná v tomhle ohledu se moc nic nezmění.
Máte v plánu jako plnoletá odstěhovat se od rodičů?
Vůbec! Proč? Vždyť celých pět let, co zpívám, jsem doma nebyla úplně každý den, pořád někde na cestách. Mám tady rodinné teplo, čistou lásku, pohodu, bezpečí, co víc si přát? Mamka výborně vaří a ačkoli na papíře je mi osmnáct, mnohdy to neznamená, že je člověk opravdu ewafarna-star.blog.czdospělý a připravený na samostatný život. Já nevím, jak jiní, ale já tady doma plánuju ještě chvíli pobýt.
Jak budou probíhat oslavy?
Oslava s kamarády už proběhla, pak 12. srpna jsem měla oslavu s rodinkou a jinak plánuji snad už jen velký narozeninový koncert v Brně 23. září, kde to oslavím se svým týmem a fanoušky - jak jinak než pořádnou dávkou hudby.

tyden.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama