Farna o smrti Amy Winehouse

26. srpna 2011 v 11:22 | marky-tánka |  Articles+interviews
Polské hvězdy nemluvily o nedávné smrti Amy Winehouse moc přívětivě. Ewa Farna je jedna z těch, které se rozhodly tuto událost okomentovat. A okomentovala to dost specifickým způsobem...
Polské hvězdy reagovaly na zvěst o smrti Amy. Většina ale nemluvila na toto téma příliš obšírně. Ewa Farna v rozhovoru pro "Fakt" se ale rozhodla zachovat se jinak. Hvězdička se vyznala, že ji smrt Michaela Jacksona vystrašila značně víc.

,,Větším šokem byla pro mě smrt Michaela Jacksona, poněvadž jsem odchovaná na jeho muzice. Tenkrát jsem brečela. Amy byla velkou umělkyní, měla ohromný talent. Škoda, že tak rychle odešla..."
--------------
Polish stars didn´t speak about the death of Amy Winehouse very nicely. Ewa Farna is one of those who decided to comment this event. And she commented it with a specific way...
Polish stars reacted to the news about Amy´s death. The majority didn´t speak very widely about this theme. But Ewa Farna decided to behave differently in the interview for Fakt. The little star confessed, that Michael Jackson´s death had frightened her much more.

,,The biggest shock for me was the death of Michael Jackson, because I´m was grown on this music. That time I cried. Amy was a great artist, had a huge talent. What a pity that she has gone so fast..."

zdroj/source: ewafarna-star.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama