Farna si konečně koupí bourák!

23. srpna 2011 v 17:35 | marky-tánka |  Articles+interviews
Ewa Farna je už plnoletá. Nemůže se dočkat, až si koupí své první auto

Zpěvačka Ewa Farna oslavila v pátek své osmnáctiny a pro Blesk.cz exkluzivně prozradila, co si hodlá za své vyzpívané peníze pořídit. Do toho však šokovala prohlášením, že v den svých narozenin vůbec nebyla se svým přítelem, zpěvákem Tomášem Klusem (25)!
Ewa Farna chtěla oslavit vstup do světa dospělých obyčejným, ale "chutným" způsobem. Strávila proto den se svou maminkou, která připravila Ewino nejoblíbenější jídlo. "Přímo v den narozenin jsem byla se svými rodiči a sourozenci, mamka mi na oslavu udělala moje milované tradiční slezské placky," svěřila se čerstvě dospělá zpěvačka.
Ta plánuje uspořádat hned několik oslav -ewafarna-star.blog.cz pro každou část svého blízkého okolí zvlášť. "Svoje osmnáctiny budu slavit rovnou natřikrát. Jednou s nejbližšími přáteli, jeden den jsem strávila jen s rodinou a 23. září všechno završím v Brně velkým narozeninovým koncertem pro fanoušky," řekla Farna pro Blesk.cz.

Vydělala miliony, konečně si koupí bourák

Ewa zároveň odtajnila, že se poohlíží po svém prvním dospěláckém daru - pracuje na získání řidičáku, ke kterému bude zákonitě patřit pořádný bourák.
"Nikdy si sama nic nenaděluji, ale osmnáct je přece jen trochu jiný věk. Začala jsem se koukat po autech, protože bych si moc přála si nějaké pořídit. Sice se už těším na řidičák, ale jinak mám docela obavy z dospělosti, zodpovědnosti a pocitu, že už jsem velká holka," dodala na závěr úspěšná mladá hvězdička.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama