Na Housce byla Amy Winehouse! Že nevěříte?

14. srpna 2011 v 10:00 | marky-tánka |  Articles+interviews
Vánoce na Housce - Ewa Farná

Praha - Začátkem srpna proběhl na hradě Houska benefiční koncert s názvem "Vánoce na Housce", jehož partnerem byl i server Bleskově.cz.

A jak napovídá název, všechno se neslo ve vánočním stylu. Návštěvníky u bran hradu vítali dva šestimetroví světelní andělé s trumpetami, ozdobené stromky vánočními koulemi, stánky s občerstvením nesly barevné girlandy a všude se to jen hemžilo diváky se santovskými čapkami na hlavě.
Ohlášené celebrity se sešly v plném počtu. Snad kromě Marcely Březinové, která kvůli nedávné smrti svého manžela musela účinkování na koncertu odmítnout. Divákům se alespoň omluvila dopisem, který přečetla moderátorka Markéta Mayerová.
Diváci se tak ale mohli těšit z představení Heleny Vondráčkové, Moniky Absolonové, Ewy Farné, Yvetty Blanarovičové, Světlany Nálepkové nebo dívčí skupiny HOLKI.
Pořadatel celé akce Martin France nachystal pro návštěvníky dvě překvapení. Nejprve šokoval vystoupením světově známého travestity Eduarda Berna, který se představil, jako nedávno zesnulá Amy Winehouse. Druhým překvapením byl oblíbený saxofonista Felix Slováček.


Pro diváky byla připravena také soutěž o hodnotné ceny, kterými byl například zájezd do slunné Itálie nebo thajská masáž.
Celou akci stylově uvedla známá Chi Chi Tornádo vánoční hitovkou a přítomní si užili i ukončení koncertu. Pořadatelé totiž připravili pro všechny velkolepý ohňostroj.
Výtěžek ze vstupného, který byl cca 91 tisíc korun, bude věnován na obnovu hradu Houska.
Všichni se už ale těší na další ročník, v pořadí 14., který se bude konat jako obvykle první víkend v srpnu, opět s partnerstvím Bleskově.cz.

Vánoce na Housce - Ewa Farná
Vánoce na Housce - Ewa Farná

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama