Farna: Nerada se na sebe dívám

3. září 2011 v 15:01 | marky-tánka |  Articles+interviews
Ewa Farna se snaží nebýt slaďouškem a přesvědčuje, že showbusiness nejsou jen mladí, pěkní a bohatí. Co ještě pověděla polsko-česká zpěvačka?

Ewa Farna od niedawna jest już dorosła
Farna v srpnu dovršila osmnáct let. Jestli ten moment zapečetil přerod talentované dívky v sršatou (?) ženu? Rozhovor proběhl ve Varšavě.

• Ewo, začněme s otázkou, která navazuje na název jedné tvé písně - "Kdo to je"?
Ewa Farna je citlivá, optimistická, pozitivní, usměvavá, nenudící se rocková holka, jejíž styl - jak ten hudební tak i osobní - se napořád změní. Na deskách uslyšíte pop-rock, ewafarna-star.blog.cz na koncertech bude rozhodně silnější: tvrdý rock! Ticho jen v názvu (smích). Vzhledově jsem ale ještě v etapě experimentu, hledání.

• Má ta tvrdá rocková dívka nějaké slabosti?
Hodně. Počánaje Johnnym Depem po čokoládu, kterou bych mohla jíst na snídani, oběd, večeři i jako zákusek mezi jídli! A tak už celkem vážně, mou největší slabostí je muzika a všechno to, co se k ní váže: fanoušci, nahrávání, koncerty.

• 7 září se uděje akce při příležitosti tvých 18. narozenin. Cítíš se ještě holčičkou nebo už ženou?
Jsem na hranici. Přesně jako v případě vpně Rock Angel, jeho jsem tváří v Polsku a Čechách. Je to rock´n´roll, ale i slušná, lahodná strana. Dráp a síla, ale také i lehký nechuť rozrušovat se dospěláckými věcmi.
• Bude těžké v showbusinesse se nerozrušovat se dospěláckými věcmi.
Mám ráda upřímnost. Nikdy jsem nemusela nikoho udávat, hrát, nasazovat si scénické masky. Lidé si ve mně zamilovali člověka a nepřirozenou kreaci. Držím si odstup a to, že nemám kostýmy z nejnovější kolekce Diora, mě nepřipraví o tlukot srdce. Jsem přirozená a i chyby, kterých se dopouštím, považuji za něco absolutně přirozeného.

• Co máš na sobě nejraději?
Kromě upřímnosti? Řasy! co se týče vzhledu, to se nemám moc ráda. Dokonce se na sebe nerada dívám! Proto takové překvapení, že jsem se vyskytla v rankingu 30 nejžádanějších ženách Playboye - omyl! Podívejte se na všechny ny sexbomy! (smích)

• A když jsi dostala Cometu (polská cena) za image roku...?
... To jsem se domnívala, že to je žert! Moje překvapení bylo opravdové! Víš, když končíme koncert a adrenalin ti ještě nedovoluje spát, a následující ráno skoro za svítání jedeme na další trasu, kolegové z party vidí, jak jse nevyspaná, v šortkách a keckách, bez makeupu, lezu do našeho budu a smějou se:,,Inu... image roku!"

• Svého času jsi dělala sport - lyžařský klub, to byl tvůj živel - nechybí ti zdravá, sportovní soutěživost?
Být v shwbusinessu, to je hodně těžká práce. Není to tak, že všichni jsme mladí, pěkní a bohatí. Jízdy, koncerty jsou to opravdový fyzický úkol! Kromě toho to není tak, že ve tři zamkneš kancelář a jdeš. Ve skutečnosti jsi pořád v práci.
Jdeš po ulici, máš hlavu v mracích a tu náhle zjistíš, že táhneš za sebou ohon paparazziů, anebo tě někdo zaskočí a chce si popovídat, prosí o autogram. Kromě toho můe být vzorem pro mnoho osob - je třeba přemýšlet o svých ewafarna-star.blog.czslovech a vystupování, je třeba být v pořádku.
Těžké je také časem chodit do školy, normální činnosti s těmi dodatkovými: lekcemi tance, hrou na bubny a na kytaru.

• Které emoce se ti nejhůře zpívají? (Jsou pro tebe nejtěžší k zazpívání?)
Radost. Nejtěžší je zatřít hranici mezi pozitivním odkazem a slaďouškováním. Tomu druhému se stažím vyhýbat. Nejpřirozeněji se mi vyzpívává zlost.

• Kdy jsi zlá?
Když jsem hladová a nevyspalá. Anebo obojí!

• Koho nebo co bys chtěla "evakuovat" ze svého života?
Nejdřív bych chtěla říct, že lež, závist, faleš... Ale z druhé strany bychom nedocenili dobrou, kdyby nebylo zla. Musí být rovnováha, balanc: yin i yang. Samotné dobro nebo samotné zlo? Ne, tudy cesta nevede.

PŘEKLAD: ewafarna-star.blog.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama