Farna rozezpívala Parkhotel

15. října 2011 v 16:54 | marky-tánka |  Articles+interviews
PA052579
Trojnásobná bronzová slavice Ewa Farna dorazila potěšit své fanoušky také do Plzně. Ve středu 5. října se jejím zvučným hlasem rozezněl plzeňský Parkhotel. QAP byl u toho.
Na koncert dorazili většinou velmi mladí fanoušci a to za doprovodu rodičů. Většina dívek byla oblečená jako Ewa sama a už půl hodiny před koncertem se tlačily u pódia, aby měly pěkné místo.
V 19:30 vlétla na pódium zpěvačka a jako uragán rozezněla velký sál Parkhotelu. První a možná nejznámější písnička, Máš mě vůbec rád, byla za ticha fanoušků. Ewa se ale skvěle ujala role moderátorky a dokázala malé teenagery rozparádit. Zpívali s ní a tančili. Postupně se k vrtění v rytmu přidávali i rodiče. Malé fanynky, bylo jich několik tak kolem pěti let, tančily v náručí maminek a dokonce si broukaly text.

Kdo by si myslel, že Ewa je jen další řadová zpěvačka, kterou kdosi vytáhl na prkna, která znamenají svět, plete se. Sama jsem byla velmi překvapena, jak Ewa zpívá. Dokázala od rocku přes reggae a operu až k tónům dechovky zazpívat cokoli. Skvěle hovořila ke svým malým fanouškům a její koncert nebyl jen odzpívaný nacvičenými peckami. Improvizovala a její kapela, čtyři mladíci, skvěle reagovali a spolupracovali. Zkrátka, kdo neviděl Ewu Farnou na živém koncertě, nemůže ji soudit a řadit mezi popové či rockové princezničky.
Z jejích písní byla velmi zajímavá píseň pro Michaela Jacksona a také Maska, kterou si s ní dokonce zazpívala fanynka Barča. A zvládla to skvěle, znělo jí to s Ewou báječně.
Ewa oslavila svou plnoletost skvěle i s plzeňskými fanoušky. Ti budou na její letošní koncert vzpomínat.
Ewa Farna foto QAP
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama