Sběr novinek

28. října 2011 v 17:35 | marky-tánka |  NEWS
Ewa v následujících dnech opět vyrazí na promoakce do Polska, poté, co dnes vystoupí na benefičním galavečeru na ČT1 od 20.00 hod. Ewa před rokem byla sama hlavní aktérkou této akce, kdy jejími hosty byl například Nasty, Čechomor nebo Pavel Šporcl.

V Polsku bude Ewa hostem natáčení pořadu Tanec s hvězdami, kde v neděli zazpívá. Předtím ale ještě ráno bude hostem ranního pořadu DDTVN. Všichni fanoušci jsou zváni do Kafejky DD TVN ve Varšavě. Plánovaný začátek setkání je od 8.30 hod.

Za pár dní se účastní Šance na úspěch, pěveckého pořadu, kde si jí v roce 2006 všiml Lešek Wronka. Pravděpodobně bude porotkyní (jestli tam takový post je:)), říkala totiž, že bude to bude zajímavé z druhé strany.

Blíží se konec hlasování v anketě Český Slavík Mattoni. Ewa už od roku 2008 obsazuje krásné třetí místo v pořadí nejoblíbenějších zpěvaček. Doufejme, že se nepropadne a pozici obhájí, ne-li neposkočí výš (osobně si myslím, že má kvalitnější tvorbu než Lucka Vondráčková, ale já s tim nic neudělám:)). Takže hlasujte, cena sms je nějakých 9 Kč. Přímý přenos proběhne 26.11.2011. Ewa pravděpodobně zazpívá nový singl Sama sobě.


Hauk:).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama