Ewě došla trpělivost! Ewa lost her patience!

4. listopadu 2011 v 11:24 | marky-tánka |  Articles+interviews
EWIN POHÁR TRPĚLIVOST PŘETEKL --- Ewa´s cup of patience has overflown


V médiích se už dlouhou dobu šušká o tom, že Ewa má pár kilo navíc. Ona vždy přešla prohlášením, že je ráda "krev a mlíko". Poslední dobou se však negativní (a zbytečné a zcela myslné, že) ohlasy na Ewinu siluetu zvyšovaly, a to nejen u nás, ale i v Polsku. Mám zde na blogu článek, kdy osobní trenér hvězd o Ewině postavě tvrdí, že by měla okamžitě začít něco dělat sama se sebou a začít cvičit.
Objevily se sice i články vybočující z řady, které chválily, že Ewa zhubla a že je k nepoznání, byly ale v menšině. Ewin pohár trpělivosti přetekl poslední říjnový víkend, kdy se jako host zúčastnila natáčení ranního pořadu DDTVN. Přišla tam na přetres i otázka její váhy. A celkový tlak na její (pěkně tvarovanou) "tlustou" postavu vygradoval v jasném prohlášení, které napsala na Facebook. Sklidila pod ním snad rekordní počet liků od fanoušků. Z jeho znění je znát opravdové naštvání, Ewa to však proměnila v krásný stěr:)). Posuďte sami:

-----
Media have been whispering for a long time about Ewa´s kilos more. She always slighted it over with proclamation that she was glad to be a girl "blood and milk" (red as a cherry). Lately the negative (and baseless and absolutely faulty) backwashes about Ewa´s siluet have been increasing and not only in Czech Republic but it Poland, too. I have got an article here on my blog where a personal trainer of stars says about Ewa´s figure that she should start doing something with herself immediately and start doing exercises.
Yes, some articles crippling out of the line have appeared, which praised that Ewa had lost her weight and is past recognition, but these ones were in minority.
Ewa´s cup of patience overflew at the last October weekend, when Ewa participated as a guest the recording of a morning show DDTVN in Poland. The question of her weight was talked about as well. And all the pressure on her (nicely formed) "fat" figure gradated in a clear proclamation, which Ewa wrote on her Facebook. She harvested a record number of likes from her fans under it. From it sounding one can hear a real annoyment, which Ewa changed into a beautiful shut-mouth:)). Judge yourself:


W DDTVN powiedzialam " nie nie, przytylam , ale coz."
A oni zrozumieli , ze mowie, nie przytylam:-D. Mam tego dosc naprawde, wezcie sie ogarnijcie. Jestem piosenkarka i skupiam sie na glosie, nie mam ambicji byc wyszczuplona modelka! Jestem normalna nastolatka i napradwe, jest mi juz bardzo przykro... Czy wszyscy ludzie musza byc kosciotrupami? Czy jest na to jakas ustawa? Czy sa jakies zasady showbussinesu? Zostawcie moje sadlo w spokoju i troszczcie sie o swoje problemy. A ja Wam zycze by byly takie banalne, jak kwestia mojej wagi. Milego wieczoru.

V DDTVN jsem pověděla:,,Ne, ne, tloustnu, ale což."
A oni rozuměli, že říkám, že nepřibírám:). Mám toho už doopravdy dost, podívejte se na sebe (???). Jsem zpěvačka a soustředím se na hlas, nemám ambice být vychrtlá modelka! Jsem normální teenagerka a opravdu je mi už hodně nepříjemně. To všichni lidi musí být kostlivci? To je na to nějaký zákon? Nebo jsou nějaké zásady showbussinesu? Nechte moje sádlo na pokoji a starejte se o svoje problémy. A já Vám přeju, aby byly tak banální, jako otázka mojí váhy. Dobrý večer.

In DDTVN I said ,,No, no, put on weight, but what."
And they understood I was saying that I m putting on weight:). I already have enough of it, really, look at yourself (???). I´m a singer and I concentrate on my voice, I´ve got no ambitions to be a skinny model! I´m a normal teenager and it´s already really very annoying to me. Is that everybody has to be a skileton? Is any law for it? Or are there any standards of showbussiness? Leave my fat in peace and care about your problems. And I wish you they were so banal, as the question of my weight. Good evening.


MŮJ ČLÁNEK - KOPÍRUJ SE ZDROJEM!!!

MY ARTICLE - COPY WITH SOURCE!!!

WWW.EWAFARNA-STAR.BLOG.CZ

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama