Farna a Klus - rozchod!!!

6. listopadu 2011 v 13:29 | marky-tánka |  Articles+interviews

Tomáš Klus a Ewa Farna se rozešli, nikdo třetí za tím není

zar 3. listopadu 2011 14:25
Pětadvacetiletý zpěvák Tomáš Klus a o sedm let mladší Ewa Farna už netvoří pár. Jejich vztah skončil po půlroce, kvůli pracovní vytíženosti. "Je to pravda a je to čerstvé," potvrdila iDNES.cz zpěvákova manažerka Barbara Falgeová.
Ewa Farna a Tomáš KlusDalších 11 fotografií v galerii
Ewa Farna a Tomáš Klus | foto: ČTK

"Je za tím velká vytíženost. Zůstali ale kamarádi," dodala manažerka zpěvačky Michaela Kocourová.
Stejný názor na rozchod dvojice má i manažerka Tomáše Kluse. "Nic zásadního se ale nestalo. Měli teď toho hodně," řekla Barbara Falgeová.
Za rozchodem prý není ani nikdo třetí. V bulváru se objevily informace, že Klus už má novou milenku a dokonce ji k sobě nastěhoval. Je to však jeho sestřenice z Brna. "Bydlí u Tomáše, než dostane kolej. Pomáhá nám třeba s venčením," dodala se smíchem Falgeová.
Tomáš Klus a Ewa Farna se dali dohromady po letošním udílení cen Anděl, které společně moderovali. Kvůli pracovním povinnostem však měli na sebe pořád méně času.
Ewa Farna pro Kenvelo
Ewa Farna pro Kenvelo
Tomáš Klus v Show Jana Krause
Tomáš Klus v Show Jana Krause
Klus se dokonce neobjevil ani na velkolepém koncertu k zpěvaččiným osmnáctinám. "Doufám, že s Tomášem budeme navždy," řekla tenkrát Farna.
Klus byl ale ve svém v rozhovoru pro Magazín DNES už trochu odměřenější. "Co na to říct? Ale ano, patří mezi ty důležité," řekl na otázku, zda je Ewa pro něj tím nejdůležitějším člověkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama