Úspěch bronzové slavice 2011

3. prosince 2011 v 11:50 | marky-tánka |  NEWS

Ewa obhájila 3. místo v anketě Český Slavík Mattoni, tentokrát s 15 709 hlasy. Na druhou Lucku Vondráčkovou jí chybělo 12 000 (!) hlasů.
Tento rok méně lidí obětovalo svůj kredit, přišlo hlasů méně, Ewě se ale náskok na Lucku podařil o 4000 stáhnout. Jak to bude další rok?
Na místo první jí před rokem scházelo závratných 34 000 (!), tento 27 000. Jak to tak vypadá, Ewa bude první leda, až Lucky zemřou :) nebo samy sebe podkopají nebo poté, co by Ewa udělala otočku v tvorbě. Těžko říct ale, kam, či k metalu nebo kam:). No přeju Ewě hodně úspěchu a chci říct, že jsem ráda přispěla svými 9 korunami do mlýna:).


Ewa se tento rok věnovala především polskému obecenstvu, kde její prestiž a respekt je o něco větší než u nás. Poprvé jsme ale my Češi a Poláci dostali nové CD+DVD najednou, čímž Ewa trošku zmenšila onu nevyrovnanost, kdy polská alba, která vyšla jako druhá po českých, vyzněly vždy o něco lépe. Většina skladeb je stejná, jen v obměněné jazykové verzi, taktéž choreografie a obleky. Učit se totiž dva různé narozeninové koncerty by bylo moc velké sousto, navíc by hrozilo, že si Ewa nebo někdo jiný něco poplete. To, co se liší, je Hala Expo od Haly Vodove v Brně a obal (co zatím tam můžu posoudit).

Na slavnostním galavečeru ve Státní opeře předvedla avizovanou show s písní Kdo víc dá, kde ji obklopovalo ještě víc chlapů než před rokem v Masce a ještě víc si dovolovali:).
Myslim si, že Ewa měla líp využít příležitost 2 milionové sledovanosti a předvést nový singl Sama sobě, který by lidí asi nalákal víc. Každopádně je vidět, že Ewa mířila tímhle představením na svou věkovou kategorii a mladší. Já si myslim, že na pódiu je trošku zmatek, blbě se orientuju, ale to je můj problém:).


Do sálu po vystoupení Ewa usedla v červených šatech s "kapucou" od polské návrhářky Ewy Minge. Říkala, že dva dny držela půst, aby v nich nebylo vidět bříško a sotva mohla, tak se převlékla.
Zajímavé také je, že převzetí bronzové sošky ji nerozplakalo a umístění Tomáše Kluse na druhém místě ano. Je vidět, že se rozešli kvůli nedostatku času a ne kvůli nedostatku lásky, aspoň ne z Ewiny strany.
MŮJ TEXT, KOPÍRUJ SE ZDROJEM: EWAFARNA-STAR.BLOG.CZ

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama