Leden 2012

Ewa ve Všechnopárty (13.1.2012)

14. ledna 2012 v 14:18 | marky-tánka |  Videos

Ewa - covers Beyoncé, P!nk...

13. ledna 2012 v 18:24 | marky-tánka |  Videos
Zawiercie 8.1.2012

Zawiercie - 8.1.2012 - Covery (Beyoncé,Rihanna,Christina Aguilera,P!nk,) + sólo bicíTříkrálový koncert pro záchranu varhan

13. ledna 2012 v 18:22 | marky-tánka |  Videos
Havířov

Ewa a její pohled zpět

13. ledna 2012 v 18:18 | marky-tánka |  Articles+interviews
V Česku coby už 12tiletá prorazila zpěvačka Ewa Farna. "Mě se často ptají, jak se cítím teď, když se dívám na klip Měls mě vůbec rád a jsem tam s rovnátkem, culíky, malinká, dvanáctiletá, ale to je právě ono, takhle malá holka vypadá, neměla jsem touhu být dospělá," komentovala svůj první klip Farna.

Ewa Farna

"Talent je jenom 10 % práce. Stát se hvězdou na jeden moment, je dneska poměrně snadné, na druhé straně opakovaný úspěch je ten kumšt, který není jednoduchý," zhodnotil hudební producent Lešek Wronka.

zdroj: českátelevize.cz

Novinky u Ewy

13. ledna 2012 v 18:13 | marky-tánka |  NEWS

1. Takže začnu asi nejzajímavější informací pro české fanoušky - Ewa se dnes večer v 21.20 objeví v pořadu Všechnopárty s Karlem Šípem na ČT1. Určitě to bude příjemná podívaná:). Ewa nyní v Čechách nekoncertuje, takže tohle je příležitost, jak ji veřejně vidět.
Každopádně v Polsku ji čekají koncerty dva: 14.1.2012 od 16.45 v Katowicích a 11.2.2012 v Glógowě od 19.00. Oba koncerty se konají o víkendu, Ewa tudíž plní, co slibovala a to jest, že kvůli přemíře učení na pódia poleze jedině o víkendech.


2. Další novinku jsem zaznamenala na polské ofic stránce. Ewu si můžete najít i na iTunes, kde má vlastní profil. Takže této příležitosti můžete využít pro nákup mp3 a vyjádřit Ewě podporu fanouškovskou a částečně finanční (a iTunes hlavně tu finanční:)).

3. Další je zpráva z nejčtenějšího bulvárního deníku v ČR, z Blesku s názvem: Konec kariéry? Řekla, jak to opravdu je. Ewa vyvrátila milnou informaci, kterou uváděla minulý týden některá média. Chtěli si zvýšit čtenost titulky mluvícími o konci Ewiny kariéry. Ewa to uvedla na pravou míru jak na svým ofic stránkách a Facebooku, ale nyní i v tomto plátku (nebo si článek sepsali z toho, co vyčetli z netu:)).

Byl to pěkný nesmysl, co jsem se doslechla a viděla v jistém pořadu. Musela jsem pak hodně dlouho vysvětlovat svým fanouškům, že je to absolutní blábol a nesmysl.
V Čechách, na Moravě i v Polsku vystupuji dost často a velice ráda. A ani v budoucnu na tom nemíním nic měnit," uvedla Ewa kategoricky.

Ewa Farna: Konec kariéry? Řekla, jak to opravdu je!

"Je toho na mě docela dost, ale škola mne baví a doufám, že vše vyjde tak, jak si přeji. Tedy úspěšně odmaturuji a složím přijímačky na právnickou fakultu," informovala Farna.
Přestože o sobě tvrdí, že je studijní typ, má své oblíbené předměty. Ale má i ty, které, jak říká, nejsou jejím šálkem kávy.
"Mám ráda všechny humanitní, ale moc mne neberou třeba fyzika, matematika nebo chemie. Ale beru to tak, že je musím zvládnout, ať chci, nebo ne," dodala Ewa Farna.


Ewa třetí v T-Music Chart! Udržme ji tam!:)

6. ledna 2012 v 18:29 | marky-tánka |  NEWS
No jo, jsem po týdnu zas na blogu a musim to dohnat, aby mi sem někdo chodil:))).