Ewa Farna miluje sendviče!

5. února 2012 v 14:35 | marky-tánka

jenprozeny.cz

Ewa Farna miluje sendviče!

SUBWAY je největším řetězcem s rychlým občerstvením na světě. Oblíbená nabídka sendvičů SUBWAY "7 s 6", tedy 7 sendvičů s 6 gramy tuku, se stala hitem v celé řadě zemí.
Ewa Farna miluje sendviče!Produkty SUBWAY® podporují správný životní styl, především díky vyváženým nutričním hodnotám a nízkému obsahu soli. V loňském roce se rozjela kampaň "Sub of the Day", jejíž tváří se stala zpěvačka Ewa Farna. Vyvrcholením kampaně bylo vyhlášení vítěze soutěže, patnáctiletéhoAdama Štalmacha z Pusté Polomi, který dnes povečeřel s Ewou Farnou v pražské restauraci SUBWAY®.

Značka SUBWAY® je největším, ale také velmi oblíbeným řetězcem restaurací rychlého občerstvení na světě. SpolečnostSUBWAY® sbírá uznání především v kategoriích "výjimečný životní styl". Čtenáři největšího světového průvodce restauracemi na světě, serveru zagat.com, ocenili v roce 2011 řetězec restaurací SUBWAY® jako nejlepší hned ve třech kategoriích, a to jako nejzdravější, nejpopulárnější a také jako řetězec s nejlepšími službami zákazníkům. Z dalších prestižních ocenění loňského roku jmenujme cenu MenuMaster, která je každoročně udělována prestižním gastronomickým časopisem Nation's Restaurant News. Zde zabodovaly restaurace SUBWAY® v kategorii "Inovace pro zdraví".

Ewa Farna miluje sendviče!Lidem v restauracích SUBWAY® na životním stylu svých zákazníků opravdu záleží. Restaurace SUBWAY® jsou proslaveny především akcí "7 s 6", tedy nabídkou sedmi sendvičů, které obsahují měně než šest gramů tuku. Kolik je šest gramů tuku? To je zhruba stejné množství, které obsahuje jedno slepičí vejce, malá hrstka buráků či půlka avokáda.

Síť restaurací SUBWAY® byla také prvním řetězcem rychlého občerstvení, která uveřejnila kompletní nutriční hodnoty svých produktů. A proč? Protože se na rozdíl od svých konkurentů v tomto ohledu nemá za co stydět. Na získání ocenění v "Inovace pro zdraví" se velkou měrou podílel i poslední počin značky SUBWAY®, a to snaha snižovat množství soli ve svých produktech až o celých 28 %.

Všechny sendviče SUBWAY® jsou připravovány přímo před očima zákazníků z právě upečeného pečiva a naplněny dle jejich přání, momentální chutě a nálady. Stačí pouze říci obsluze, jakou náplň sendviče si přejí. Restaurace SUBWAY® mají také speciální nabídku pro párty v podobě tzv. party platters, sestavených dle přání zákazníků.

Ewa Farna miluje sendviče!V České republice byla otevřena první restaurace SUBWAY® v roce 2003 v Praze na Malé Straně. V současné době u nás najdou příznivci značky SUBWAY®své oblíbené sendviče už na osmi místech, v březnu se připravuje otevření další pobočky v Ostravě.

V loňském roce probíhala kampaň "Sub of the Day", nebo-li každý den jiný sendvič za 59 Kč. Značka SUBWAY® hledala pro tuto kampaň tvář, která bude odpovídat filozofii značky: oblíbená, vždy originální, zkrátka k nakousnutí… V Polsku i České republice se jí stala zpěvačka Ewa Farna. Pro značku SUBWAY® nafotila Ewa v rámci kampaně velmi povedenou sérii sexy fotografií.
Ewa Farna miluje sendviče!Rozhovor s Ewou Farnou
• Jak se stravujete na svých cestách?
Nyní příliš necestuji, protože sedím věčně v lavici:-). Když jsem ale na cestách, převážně na velmi dlouhých a náročných a nemám čas chodit do restaurací, ráda udělám pro sebe i pro kapelu svačinku:-).

• Který sendvič značky SUBWAY® Vám nejvíce chutná a proč?
Mám ráda ten s grilovaným kuřecím prsíčkem nebo se šunkou!

• Jak se udržujete ve formě? Cvičení? Zdravá strava?
Bohužel na mnoho aktivit nezbývá čas. Čili pravidelné cvičení či systematicky 5x denně jíst malé dávky, je v tomto životním stylu nesmírně těžké. Když se ale najde chvilka, trochu si zacvičím, snažím se hodně spát a večer do sebe neládovat velkou porci večeře. Místo sušenek si dát jablko apod.

• Stala jste se tváří kampaně Sub of the Day, kde výsledkem je série velmi povedených fotografií. Jak jste si ho užila?
Fotili jsme již mi známým fotografem Ondrou Pýchou, je to profík, moc hezky fotí. Neměla jsem se tudíž čeho obávat a věděla, že i když nepředstavuji normálně holku, na které by měl člověk oči nechat, Ondra to nafotí tak, že se snad úplně neleknete, když mě v restauraci Subway potkáte:-).

Ewa Farna miluje sendviče!• Kde se s Vámi v letošním roce mohou čeští fanoušci setkat?
Letos to bohužel bude trošku omezenější kvůli mé maturitě, ale o prázdninách už zase budu naplno koncertovat. Poprvé mě tak budete moci potkat na sérii festivalu Hrady, na jejichž atmosféru se opravdu nemohu dočkat!

• Jak jste si užila večeři s vítězem?
Užila, moc. Povídali jsme si asi 2 hodiny, bylo to moc příjemné, mám z toho dobrý pocit.

• O čem jste si povídali?
Překvapilo mě, že jsme si nepovídali úplně o standardních věcech, jako např. jestli jsem už potkala Karla Gotta, jestli mám kluka apod. Ale o východních filosofiích, o starých civilizacích Egypta, o atmosféře ve vesničce u Ostravy, odkud Adam pochází. O asketickém způsobu života….

• A co autogramiáda?
Potkala jsem po dlouhé době zase své fanoušky, popovídala jsem si s nimi a snad jim i udělala radost.

• A jedna otázka pro vítěze soutěže Adama Štalmacha. Jak jste si užil dnešní večeři s Ewou Farnou?
Bylo to super Příjemně jsme si povídali. Překvapilo mě, že jsme se nebavili o obvyklých věcech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama