Listopad 2012

Farna se na vztah necítí

26. listopadu 2012 v 13:27 | marky-tánka |  Articles+interviews

Ewa Farna je bez chlapa a má vybráno: Má zálusk na rozvádějícího se Brzobohatého!

26. listopadu 2012 8:54
Zpěvačka Ewa Farna (19) je od rozchodu s Tomášem Klusem (26) stále sama. Nového chlapa prý ani nehledá, neměla by na něj čas.

"Nového kluka nechci. Dokonce se objevili kluci, kteří by měli zájem, což mě velice potěšilo, řekli mi to dokonce, ale já bohužel nechci. Nejsem připravená někomu sebe dát. Je toho moc a vztah by tím trpěl. Časově bych to fakt nezvládla. Je to tím , že jsem i ve Varšavě. Studuji, zpívám, bude SuperStar, nové projekty," řekla Super.cz Ewa Farna.
Jeden chlap jí ale na první pohled hodně zaujal. "Dneska mi tady přišel jeden kluk úchvatnej. Ondra Brzobohatý byl dneska geniální, měl charisma, líbí se mi. Je mu ale třicet a navíc mě nechce. Tak budu zatím bez kluka," dodala Farna.
Ewa pro slavnostní večer Českého slavíka zvolila dvoje šaty. Uvedla se v černé róbě a na vystoupení se převlékla do zelených flitrových šatů. "Líbily se mi, tak jsem v nich zůstala. Samozejmě jsem si myslela, že budu originální," uzavřela s úsměvem Farna, kterou nadvláda zelených šatů na galavečeru překvapila. ■

Ewa Farna - Skyfall (+výsledky ankety)

26. listopadu 2012 v 13:23 | marky-tánka |  Videos

Na YouTube objevují názory nehudebních a zjevně hluchých idiotů, kteří tvrdí, že to je playback, nebo že to je falešně.
Playback to není. Falešně také ne, Ewa dost slušně intonuje, i když je slyšet, že to není její šálek kávy. Špatné to ale vůbec neni.

Píseň pravděpodobně vybral režisér Slavíků.

Gratuluju k třetímu místu, každopádně ale úbytek hlasů je znát, Aneta Langerová Ewě šlape na paty, a bodový rozdíl oproti druhému místu je 18000, což je o cca 3000 hlasů víc než jindy.
1.
Bílá Lucie
44 976
1.
2.
Vondráčková Lucie
29 578
2.
3.
Farna Ewa
11 441
3.
4.
Langerová Aneta
10 322
4.


Málem se splnila má obava, že Ewa spadne na čtvrté místo. Takže vítězství, ale radost z něj neveliká.

Ewa se na galavečeru rozbrečela, když slyšela, že Gott padl na druhé místo. Buď ji dojalo toto, nebo předtucha, že její ex Tomáš Klus je první. Ačkoliv seděl hned za Ewou a ta se na něj otáčela s potleskem, ten se na ni ani nepodíval.

1.
Klus Tomáš
36 337
2.
2.
Gott Karel
33 754
1.
3.
Landa Daniel
14 205
6.

Chtělo by to už to nový album, aby Ewa předvedla něco novýho. Jestli bude na české fanoušky dál kašlat, tak příští rok ten Bronzový slavík už nebude.

Farna - Bulvárek (listopad 2012)

24. listopadu 2012 v 17:21 | marky-tánka |  Videos

Od cca 12:00 min je tam Ewa.

Farna na tajné schůzce s režisérem Slavíků

23. listopadu 2012 v 12:09 | marky-tánka |  Articles+interviews

Ewa Farna na tajné schůzce s režisérem Slavíka: Víme, jakou světovou pecku na galavečeru zazpívá

22. listopadu 2012 14:56
Zpěvačka Ewa Farna (19) se jen pár dní před slavnostním udílením cen Český slavík sešla s režisérem projektu Pepe Majeským. Na tajné schůzce, při níž ji načapali čtenáři Super.cz, se bavili o tom, co Ewa na Slavících zazpívá.
V sobotu večer si Ewa v přímém přenosu střihne novou píseň Skyfall od Adele, kterou britská zpěvačka nazpívala ke stejnojmenné bondovce. "I když to vypadalo, že se dlouho nemohli shodnout, nakonec odcházeli oba spokojení," řekl náš zdroj.
Slavíkem ale jejich spolupráce nekončí. Majeský bude režírovat také novou SuperStar, v níž Ewa usedne do poroty, za což mimochodem dostane velmi slušně zaplaceno. Tam bude spolu s dalšími rozhodovat o tom, kdo dostane šanci stát se další hvězdou české a slovenské popové hudby. Chcete-li i vy zkusit štěstí a předvést, co ve vás je, dostavte se na jeden z castingů, které se konají 1. 12. v Bratislavě a 15. a 16.12. v Praze.
Další možností, jak se přihlásit, a případně postoupit, je poslat nám do konce listopadu na mailovou adresu superstar@super.cz svou mp3 nahrávku a čekat, zda budete vybráni mezi pětku nejlepších, z nichž bude superstárovskou porotou vybrán jeden šťastlivec, který postoupí rovnou do užšího výběru a stane se Divokou kartou Super.cz. Podrobná pravidla naleznete zde. ■

Pohorší si Ewa v letošním Slavíku?

20. listopadu 2012 v 11:06 | marky-tánka |  About me

POHORŠÍ SI EWA NA LETOŠNÍM ČESKÉM SLAVÍKU?

Naše nejmladší, tedy, máme tu i mladší, viz Luštěla, 5Angels atd., ale ty se nedají nazvat zároveň úspěšnými, zpěvačka, Ewa Farna, se na pomyslné "bedně" v našem "lidovém" hudebním žebříčku umístila poprvé v roce 2008. Ten rok byl celkově nadprůměrný co se týče odevzdaných hlasů. To, co Ewě ale pomohlo, nebyla tato všeobecná ochota poslat sms, ale právě ochota poslat hlasy jí. A proč? Díky jejímu velmi podařenému prvnímu turné Blíž ke hvězdám. Možná že i rodiče, kteří na koncert museli jít jako doprovod jejích malých fanynek, přispěli svou troškou do mlýna. Tento projekt byl zvěčněn na DVD a CD, které se stalo nejprodávanějším DVD za rok 2008, a to vyšlo na podzim!

V ten listopadový den Ewa ještě otvírala pusu na playback rockové verze Boží mlejny melou, s hudebním podkladem pro její polskou verzi S.O.S. Pomocy!, která vyšla na jaře 2009 na albu Cicho. Při rozdávání cen se rozbrečela. Dojemný okamžik snad pro každého fanouška.

Podzim 2009 se nesl ve znamení nového alba Virtuální, které sice nebylo dotaženo po zvukové stránce, ale tvorbou se až na výjimky povedlo. Na galavečeru zpívala živě svůj singl Toužím, který se jí ve výškách moc nepovedl, což ale nebylo rozhodující pro její výsledek v anketě. Udržela se na třetím místě, za Luckou Vondráčkovou a Luckou Bílou.

Rok 2010, úspěšný rok, který rok ale pro Ewu není úspěšným?:), album Ewakuacja, vystoupení se dvěma tanečníky na píseň Maska, obhájené třetí místo, nicméně s průměrně stejným bodovým rozdílem oproti druhé Lucce, kterou tedy výrazně nedotáhla.

Narozeninové koncerty ze září 2011 inspirovaly Ewu i ke slavíkovému vystoupení, předvedla s taneční skupinou Dance Station tanec na Kdo víc dá. Nic podobného snad ve Slavíkovi poslední roky nebylo. Po čtvrté třetí v oblíbenosti ve státě.

Tento rok přežila Ewa bouračku, kterou díkybohu odneslo auto. Pojem zbytkový alkohol jí asi nic neříká, kdyby ano, nezněly by na její osobu ze všech stran při všem, co udělá, narážky na opilost. Ewa má pravdu, když říká, že se to s ní potáhne.

Kromě desítky koncertů, přičemž jasně nadrženo bylo Polákům, a pár vystoupeních v televizi Ewa nic neudělala. Nic u nás. A tady se dostávám k jádru věci. Proč se v titulu ptám, jestli si Ewa pohorší? Tento rok byla totiž aktivní hlavně na severovýchod od nás. Jediné, co se tak dá počítat, je nahrávání nové desky v Praze. Plody této práce, přes sliby v červnu, ale ještě nikdo neslyšel. Nové písničky měly být na podzim.

Ewa si uvědomila, že musí také pěstovat svou popularitu tady, takže kývla na porotcování v další Superstar, která poběží na jaře. Hlavním důvodem je nejspíš dělání reklamy právě novému albu, které má v té době vyjít. Jak to ale skloubí se školou, těžko říct.

Doufám, že Ewa své třetí místo obhájí, přála bych jí i příčku druhou. Lucka Vondráčková si podle mě tak vysokou pozici nezaslouží. Je o 13 let starší než Ewa, ale její hudební tvorba je na daleko nižší úrovni. Zároveň se obávám, že právě Ewina neaktivita u nás způsobí její propad. Na záda jí dýchá přibližně stejně stará konkurence v podobě Markéty Konvičkové, která byla loni v první desítce, a má fanoušků dost, na její místo by mohla nastoupit i Aneta Langerová, která se drží těsně za ní. Pokud Ewa klesne, bude to neúspěch, ale snad se i začne snažit. Doufám jen, že to nepředznamená její celkový pád v českém rybníčku. Teoreticky by se ale na český trh mohla vykašlat, protože Polsko by ji uživilo.

Pro Ewu jsem sice hlasovala, dále pak pro Martu Kubišovou a asi Olgu Lounovou. Ale hlasovala jsem proto, že jsem její skalní fanoušek už 5 a půl roku. Sledovat Ewu mě ale teď nebaví, protože prostě není co sledovat.

Snad se Ewa připomene, Bitwa na glosy už skončila, takže jí teoreticky nic nebrání vystoupit na Slavíkovi. Pokud se tak stane, nejspíš zazní rok stará Sama sobě. Pokud chce ale Ewa splnit svoje sliby, mohla by využít galavečer a jeho vysokou sledovanost pro uveřejnění své nové písničky.

Newsletters: Ewa byla na MTV Europe!

18. listopadu 2012 v 14:25 | marky-tánka |  NEWS

Ahoj všem fanouškům Ewy Farné!

Ewa má za sebou náročnou, ale velice úspěšnou cestu televizním pořadem v Polsku s názvem Bitwa na glosy, který zatím nemá u nás obdobu. V tomto pořadu soutěžilo osm úspěšných interpretů společně se svými pěveckými týmy o finanční výhru určenou pro charitativní projekty. Ewa obsadila krásné druhé místo a moc děkuje všem fanouškům, kteří jí z Česka jezdili každý týden podporovat do Varšavy.
Následující den po finálovém večeru Bitwy na glosy se Ewa účastnila předávání cen MTV Europe, a to jako tvář polské stanice MTV. Vzhledem k nedostatku museli organizátoři použít na přepravu Ewy dokonce vrtulník, což byl pro Ewu neskutečný zážitek.
Děkujeme všem, kteří jste hlasovali pro Ewu v anketě Český Slavík. Pokud máte chuť podpořit Ewu i Vy ostatní, připomínáme, že hlasování končí tuto neděli 18.11.2012. Slavnostní vyhlášení proběhne 24.listopadu na TV Nova. Více o letošním ročníku nawww.ceskyslavik.cz
Přejeme Vám všem hodně pohody!

Tým Ewy Farné - Lewron music center s.r.o

Ewa prohrála Bitwu na glosy

11. listopadu 2012 v 10:47 | marky-tánka |  Articles+interviews

Farnoholici nedokázali přehlasovat druhou družinu.
Ewa byla favoritkou poroty, o jejím vítězství téměř nebylo pochyb.
Kdyby vyhrála, 100 tisíc zlotých by šlo Zvláštním školám do Sosnowce, který Ewa navštívila i v den narozeninového koncertu (viz polské DVD).

Ewa Farna - Wielki Test o Telewizji

9. listopadu 2012 v 12:27 | marky-tánka |  Videos

Farna - Rolling in the deep

9. listopadu 2012 v 12:22 | marky-tánka |  Videos

Koukněte, čím vším, doslova, si Ewa musela projít:).

Kilerskie karaoke (4.11.2012)
"zabijácká" karaoke

Ewa sama řekla, že před tímto vystoupením hrozně bála.

Počítá Ewa s tím, že ji vylejou ze školy?

8. listopadu 2012 v 14:40 | marky-tánka |  NEWS
Počítá Ewa s tím, že ji vylejou ze školy? Jinak se totiž nedá vysvětlit, jak by si časově mohla dovolit porotcování v nové řadě novácké SuperStar, která půjde na obrazovky příští rok. Castingy probíhají v listopadu a prosinci.

Třeba je dosazení Ewy do poroty jen pokusem Novy o vyvolání stejného efektu jako v podobné soutěži a USA, kde zase byla porotkyní mladá Demi Lovato. SuperStar ale tradičně táhne hlavně teenagery, takže si tím sledovanost nezvýší. Takže z toho může těžit leda Ewa, jak finančně tak populárně, protože se dostane do obýváků široké veřejnosti a konečně si můžou i lidé starší než ona uvědomit, že poslouchat Farnou není ostuda.

Jestli se Ewa na právech ve Varšavě udrží, bude asi muset lítat soukromým tryskáčem, aby vše stíhala. Nevím, kdy končí, nebo jestli už skončila soutěž Bitwa na glosy, překrývat se to ale se SuperStar určitě nebude. Takže aby byla Ewa časově v klidu, musí ji zkrátka vyrazit ze školy:).

Navíc Ewa chce z jara vydávat nové album, takže to bude i část promoakce.

Těšim se na ní, snad to oživí.