Květen 2013

Ewa Farna - Za mladé, za staré

24. května 2013 v 10:51 | marky-tánka |  Videos
Ewa si po 7 letech zazpívala písničku, která jí pomohla do showbussinesu. Tuto píseň předvedla na jaře 2006 v televizním pořadu Szanca na sukces, načež se jí Lešek Wronka rozhodl ujmout.

Přivydělává si Farna v zelinářství?

24. května 2013 v 10:44 | marky-tánka |  Articles+interviews

Přivydělává si Farna v zelinářství?

Publikacja: 23.05.2013 21:46 | Aktualizacja: 24.05.2013 01:10
Mohlo by se zdát, že taková hvězda, jako je Ewa Farna, vydělává miliony zlotých a nemusí si přivydělávat. Krom toho, umělkyně byla načapána, jak pracuje v zelinářství! O co jde? Chybí Ewě doopravdy peníze?

ewa farna
  • EWA FARNA
  • ewa farna
  • ewa farna
Ewa byla načapána jako obsluha zelinářství. Nejde popřít, že to je neobvyklý pohled. Musí si snad Ewa přivydělávat? Jasně, že ne! Prostě se skvěle bavila při výkonu obyčejných povolání v programu WOJNA GWIAZD! Spolu s Candy Girl také obsluhovaly benzínovou pumpu, kde čerpaly benzín a lily olej do aut.

Volejte Novu (18.5.2013)

20. května 2013 v 8:58 | marky-tánka |  Videos

Farna: O nové desce/About the new album!!!

10. května 2013 v 10:16 | marky-tánka |  NEWS

Ewa včera na facebooku oznámila, že do zkouškového období (to moje začíná 20.5., tak nevím, jak to je v Polsku), by

MĚL BÝT VENKU NOVÝ SINGL!!! ALE DESKA SE OPOZDÍ!!!!


A nyní k videu: tématem je také deska.
Ewa tvrdí, že desku ještě nikdy nepřipravovala tak intenzivně, ačkoliv se na první pohled může zdát, že na ní nepracuje.
Přípravy začaly asi půl roku před Bitwou na glosy, v ostřejším tempu během ní. Od pátku do úterka nahrává desku. Nyní je ve hře 12 až 14 písniček.
Jazzová deska je nekomeční, limited edition.
Už to nebude druhé Ticho ani Virtuální (Ewakuacja), ale bude pojatá tak, aby se lidé bavili.
Nechce oznamovat den premiéry, protože by si stanovila deadline. Říkala, že to bude na jaře, pak v květnu, před prázdninami a teď po prázdninách (?!!!). V květnu má zkouškové a

,,Sorry, bude singl, ale nebude deska. Musim dát zkoušky. Fanoušci jsou pro mě důležití, ale mám dva světy a teď se musím věnovat tomu druhému."

Je materiál, ale nyní se připravují texty. Ty písničky jsou "dost americké", mají takový jiný feeling. Je to těžké, protože ve studiu tam Ewa házela anglické věty, frázování je pro angličtinu, a teď musí vymyslet text ve slovanském jazyce. Snaží se psát sama, ale nemá čas a je to těžké, napsali například čtyři texty a ani jeden se jí nelíbil. Chce zpívat jenom to, čemu věří. Hudba musí bavit tebe, nejen lidi, kterým je hranewafarna-star.blog.czá. Nechce, aby to bylo neautentické.
Jazzová deska budou písničky předělané na jazz nebo v jiných aranžích.
Ewa se nechce zdát stereotypná (sakra, jak je to slovo česky:)), nechce zůstat u rocku do šedesátky.
Buď na písničkách dělají ve studium nebo u klavíru doma. Snaží se psát texty, chce, aby deska byla "její".
Cítí ještě ochotu a sílu dělat desku, kterou připravuje už rok, nyní několik dní v týdnu? Ewa je zvědavá, co řeknou lidé, dělá tu desku pro sebe.
Ve čtvrtek má (9.5.?) zkoušku, takže od rána do pěti se učí, a pak do půlnoci má sraz s muzikanty. Spí asi 3 hodiny, což ví, že je málo. Ale chce žít, proto dělá muziku, co se jí líbí. Ale už 5 měsíců nebyla doma a to není životní styl, který by se jí líbíl. Nedávno napsala klukům z kapely, že dneska nic nedělá ewafarna-star a jde na procházku - taky potřebuje čas na samu sebe v závalu učení a hudby. ,,A viděla jsem mraky, slunce a udělalo mi to dobře. Já to potřebuju."

Během turné se budou postupně dodávat nové písničky, už k nim je vymyšlená scenografie. Začátkem června, MOŽNÁ UŽ V KVĚTNU, bude nový singl v ČECHÁCH!!!

NEBEZPEČNÁ INFORMACE: TŘI FÁZE STRESU:
1. poplachová
2. adaptační
3. vyčerpání
Podle Ewiných vlastních slov se pravděpodobně Ewa nachází ve druhé fázi. Tělo si už NAOKO zvyklo na stres, ale dělá si zásoby. Člověk je v relativním klidu, ale neví, jestli už NEJEDE NA BATERKY!! ZNIČEHONIC MŮŽE PŘIJÍT VYČERPÁNÍ! Tahle fáze může trvat i roky. Snad se Ewa udrží.


------------
Czech singl will come out,maybe, a bit sooner than the Polish one - in the end of May or begginings of June. The album will be released LATER - probably after holiday.
The songs for the album have an american feeling, Ewa is looking forward to it. Now they´re preparing lyrics. It is very difficult, because at the studio Ewa was singing what crossed her mind - and often it was in English - so it´s tough to find out Slavic lyrics.
In May, the exam "season" beggings and Ewa wants to make it.
The jazz album will contain Ewa´s songs in different aranges.