Září 2013

Česká deska v listopadu!

29. září 2013 v 15:49 | marky-tánka |  NEWS
Rychle a stručně - na české desce se začlo pracovat až koncem září, protože práce na polské desce přešly už do fáze mixování a vymýšlení bookletu. Každopádně, desku si můžete prý objednat již teď. Jmenuje se (W)INNA ? - Ewa se ptá, jestli je vinna tím, že je jiná. Česky se album bude jmenovat jinak, protože toto dvojsmyslné slovo nejde doslovně přeložit.

Česká obdoba má spatřit světlo světa o měsíc později, tedy kolem 22.11.2013. Hm, kde jsou sliby, že desky vyjdou nastejno. Bohužel nikdo nepočítal s Ewinou hlasovou indispozicí, která zřejmě celý plán rozhodila. Navíc o českém singlu ani vidu ani slechu, takže my Češi jsme ochuzeni, navíc si oposloucháme polské písničky a přejde to do stadia porovnávání, na které by, kdyby desky vyšly ve stejný týden, fanoušci neměli tolik času a kdy by ho jak čeští, tak polští fandové porovnávali navzájem ve stejnou dobu. Takhle rozdíly mezi deskami více vyniknou. Navíc se obávám, že česká deska bude odfláknutá, jak po zvukové tak možná i po textové stránce, protože na ní bude méně času. Snad se pletu.

Podle popisů desky a těch několika málo střípků, kterých se nám z ní dostalo, si troufnu tvrdit, že album bude skvělé a Ewa jím "natrhne prdel" všem odpůrcům a vyhraje spoustu cen. Už aby ale bylo venku.

(W)INNA? !!!!

17. září 2013 v 19:25 | marky-tánka |  NEWS
Podle hudební televize Eska se Ewino polské album bude jmenovat (W)INNA? a vyjít by mělo 22.10.2013.

New POLISH album should be named (W)INNA?, which a mix of two words - guilty and different. It should be out on 22/10/2013. But, being a CZECH FAN, I´m asking: where the f***k is the Czech single?

Rozhovor v Popradě

3. září 2013 v 9:10 | marky-tánka |  Videos