Farna má zpátky řidičák

9. listopadu 2013 v 19:24 | marky-tánka |  Articles+interviews

Ewa Farna má zpátky řidičák: Nadělila si hned luxusní káru!

Ewa Farna si s novým řidičákem pořídila náhradu za loni odepsaného tiguana.
9. listopadu 2013 ● 13:45
Ewa Farna (20) nesměla patnáct měsíců na silnice kvůli loňské nehodě, kterou zavinil mikrospánek a zbytkový alkohol. Zpěvačka má obrovskou radost a hned se odměnila párádní novou károu.

Psychický blok z loňské květnové nehody prý Farna neměla. Mladá hvězda přitom při této nehodě málem přišla o život. Sjela ze silnice, po padesáti metrech narazila do stromu a přetočila se o 180 stupňů. Její tiguan skončil na střeše. Z hrozivě vypadající nehody vyvázla jen s pár odřeninami. Řidičák tehdy měla sotva půl roku. "Bála jsem se, že budu mít trauma, ale naštěstí to bylo v pohodě. Mám z toho strašnou radost," přiznala Farna v pořadu Limuzína.

Aby toho nebylo málo, tak se zpěvačka hned odměnila novým autem. Nadělila si Audi Q3. "Mám teď audinku. Říkali mi, že je po tom autě velká poptávka a že budu čekat pět měsíců, tak jsem řekla, že to nevydržím a vzala jsem si to, které bylo vystavené v autosalonu a hned jsem si ho odvezla," pochlubila se Farna novým vozem.

Nové auto a nový přítel

Farne se v poslední době daří. Krom nového vozu má také nového přítele. Češka s polskými kořeny potvrdila svůj vztah s kytaristou Martinem Chobotem, který je součástí její kapely. "My jsme spolu čerstvě, nafotili nás, takže to tajit nebudu. Je to kluk můj z kapely, se kterým hraju čtyři roky, takže se známe úplně nejlíp. Není to nikdo nový, prostě z přátelství se přerodilo něco víc, takže to bylo takový hezký," dodala Ewa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama