Bála jsem se, že ze mě bude jen celebrita, přiznala Ewa Farna

19. listopadu 2014 v 15:40 | marky-tánka |  Articles+interviews

Bála jsem se, že ze mě bude jen celebrita, přiznala Ewa Farna

Zpěvačka Ewa Farna (21) natočila první desku ve 12 letech a teď má na kontě už čtvrté české album. Přestože zvažovala kariéru právničky, nakonec zvítězila láska k hudbě.

"Hodně jsem přemýšlela, co chci dělat dál. Pak jsem šla na práva. Byla jsem najednou v Polsku, tým jsem měla v Čechách. Porotcovala jsem, ale nevydala desku, takže jsem se bála, že mě lidi budou vnímat už jenom jako celebritu. Psalo se o mě, ale nic o té hudbě. A to je něco, co nechci," přiznala zpěvačka.

Farna chce dál profesně růst a být mezi svými fanoušky známá hlavně jako zpěvačka. "Možná se více zaměřuji na zpívaní jako takové, než když mi bylo těch 12, 13 let, to jsem jen tak skákala a řvala jsem, jak mi to v hrdle narostlo. Teď se víc zaměřuji na ten tón. Třeba na pódiu i zavřu oči a zpívám. Ne za každou cenu do těch lidí jdu," řekla.
Farna nikdy neměla problém s trémou. Od puberty s fanoušky komunikovala jako s přáteli. Čím je starší, tím více si uvědomuje, že je důležitý klid a hlavně soukromí.
"Předtím jsem prostě měla pocit, že ti lidé mi dávají šanci, tak jsou téměř moji kámoši a když chtěli obejmout, tak jsem je objala. Když psaly holky na můj fanouškovský e-mail, tak jsem jim odpovídala na dotazy, když se mě ptaly, jestli se mají rozejít s tím klukem, nebo ne," prozradila zpěvačka.
Pořád se snaží dát fanouškům maximum, ale chránit i sama sebe. "Můžeme si udělat selfie, ale moje objetí patří mé rodině a mému klukovi. Už nejsem taková, že se budu dotýkat se všemi."


Zdroj: http://revue.idnes.cz/ewa-farna-c67-/lidicky.aspx?c=A141118_120902_lidicky_zar
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama