Ewa a Lewron orchestra (článek)

12. listopadu 2014 v 14:49 | marky-tánka |  Articles+interviews
Markéta Konvičková, Halina Mlynková a Ewa Farna na koncertě v třinecké Werk aréně.


Tady oblíbená zpěvačka vypadala téměř jako víla.

Zpěvačka Ewa Farna (21) nezapomíná ani na svůj rodný Třinec. Tam na podzim společně se svým objevitelem Leškem Wronkou (53) a jeho Lewron Orchestra zazpívala na koncertě k slavnostnímu otevření nové sportovní haly.
Producent, hudebník a podnikatel Lešek Wronka byl z koncertu v hale nadšen. "Víceúčelová hala má sloužit především třineckým extraligovým hokejistům, ale samozřejmě taky bude využívána pro koncerty," pochvaloval si Wronka, který si zazpíval nejen s Farnou, ale i svou snoubenkou, hvězdou polské folkové scény Halinou Mlynkovou.
Však se také Lewron Orchestra sešli po skoro čtyřech letech, a tak byla na všech protagonistech vidět obrovská chuť do vystupování. "Uvedli jsme skoro patnáct skladeb z projektů Olza a Vichry, obě jsou tematicky spojené s legendami a bájemi těšínského Slezska," dodal Wronka.
Kromě nich svoje sólové party předvedly Markéta Konvičková a Eliška Mrázová. Bohatá hudebně-světelná show nadchla více jak tři tisíce diváků a byla taky skvělou pozvánkou na premiéru nového projektu, který Wronka připravuje na příští rok.Celý soubor v akci

Ewa Farna se po dlouhé době potkala na pódiu se svým objevitelem Leškem Wronkou.

V rámci představení Farna oblékla tento kostým, který bohužel zakryl její shozená kila.

Ewa Farna s kolegyněmi z Lewron Orchestra Markétou Konvičkovou a Halinou Mlynkovou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama