Rozhovor s Ewou před koncertem v Koszalině

16. prosince 2014 v 13:01 | marky-tánka |  Videos

O tom, že Ewa se dala na navrhování módy. Na koncertě v Koszalině bylo možné koupit si české Leporelo, ale fanoušci si umí poradit i sami s koupí desky - našli se tací, kteří koupí více českých desek a prodávají je Polákům, kteří nemají možnost sehnat desku v Polsku. Ewy se více lidí ptalo, jestli nechce vydat jednotnou desku pro oba trhy, ale nepřijde jí to jako tak dobrý nápad, protože čeští i polští fanoušci jsou dvě různé skupiny (když to parafrázuju :)).

K výběru singlů, aby nebyly vybírané ty samé pro Česko i Polsko, Ewa řekla, že oba trhy jsou jiné, a dokonce i rádia se liší ve svém "vkusu" a každý vyžaduje něco jiného.

Příští rok vyjde české DVD a CD a polské CD, na jaře se pojede české "jazzové" turné, v létě se budou hrát normální rockové koncerty, na podzim se pojede "jazzové" turné k polské desce a v prosinci by měly být čtyři koncerty s orchestrem.

Ewa by neodmítla případnou nabídku na účast v dalším polském X-faktoru, ale doufá, že jestli ta nabídka přijde, tak to nebude na příští rok, protože by ji kvůli svým hudebním plánům musela odmítnout.

Noví členové kapely jsou vybíráni spíše formou neoficiálního castingu, kdy přijde, kdo má zájem a o kom se ví, kde pracuje a jak hraje. Nově příchozí muzikant si taky musí rozumět se zbytkem kapely. Přednost mají Češi před Poláky, z praktických důvodů :).

A tak dále v zajímavém rozhovoru. Kto nie rozumie po polsku, má smůlu :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama